Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal szégyent hoznék közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal szégyent hoznék közel velem egykorú "férfitársadalomra" ha megtudnák soha az életben nem akarok gyereket mert utálom őket?

Figyelt kérdés

31/F


És nem fog megjönni az apai ösztönöm soha. Nem volnék rá alkalmas, mivel selejtes vagyok.


2013. júl. 19. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ugyanezt gondolom 34 évesen.

csak én nem érzem azt, hogy szégyent hoznék bárkire is.

2013. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát,rám igen......... 27 f ( egy apuka :))
2013. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hozol "szégyent", szerintem jobb, ha nincs gyereke annak,aki nem szeretne.

Sokkal rosszabb egy hasonló korú jóbarátom, aki szintúgy rühelli a gyerekeket, idegbajt kap tőlük, de a nőjének megadná ezt az örömöt, hogy legyen egy közös babájuk.

Na _az_, már gáz.

2013. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem kell és ezzel szerintem nem hoz senki senkire szégyent. Magammal sem birok foglalkozni nem még plusz egy gyerekkel... és egyre határozottabb vagyok.

23/f

2013. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nem hoznál szégyent, inkább ne legyen, mh ne szeresd a babát, vagy esetleg bántsd. De azért ne hangoztasd azt, h utálod őket.

A nem szeretnék gyereket, nem szeretem őket az sokkal kultúráltabb, meg normálisabb, mint az "utálom".


Az utolsó (4-es) válaszoló meg szerintem még fiatal ehhez a dologhoz, lehet majd még változik a dolog.


32 N

2013. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kell, akkor ne csinálj, vannak nők akik szintén nem akarnak gyereket
2013. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok és lenne egy kérdésem nekem is ebben a témában.


ha nem akarok gyereket, attól miért kellene szégyellnem magam? és társadalmilag miért elítélendő az, ha valaki egész egyszerűen nem akar gyereket? azért, mert fajfenntartás, meg "a gyerek az élet értelme", meg "valaki vigye tovább a nevem"? ezeket nem értem.


ha én azt gondolom, hogy nem kell, akkor miért nem fogadják el ezt a döntésemet, miért kell utálkozva nézni és beszólni?

2013. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hogy lehet a gyerekeket utálni?
2013. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem akarsz gyereket, nem baj. Ha utálod őket, mint a kérdező is, az már gáz. Nők együttérzését meg ne várd, mert ebből tudják, hogy egoista vagy és ha véletlenül teherbe esik a csajod, akkor arra készülhet hogy vagy abortusz (ami az anyai ösztönök ellen megy és előbb utóbb megutál majd érte téged) vagy egyedülálló anyaság. Szép kilátások. Tehát ennyi. Amúgy azok a nők akik nem akarnak gyereket (ismerek párat, valaha én is közéjük tartoztam) többnyire azért nem, mert nem bíznak meg a férfiakban, és úgy érzik, csak magukra számíthatnak bármi történik.
2013. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azert nyilvan az, hogy selejtesnek erzed magad, nagyban meghatarozza azt, hogy hogyan gondolkozol a gyerekvallalas temajarol.


Valoszinuleg te elsosorban inkabb magadat "utalod", ezert aztan nem meglepo, ha elutasito vagy egyeb dolgokkal kapcsolatban is.


Ettol fuggetlenul persze mindenkinek a sajat joga eldonteni, hogy akar-e gyereket vallalni, vagy sem, es en sem tartom helyesnek, hogy az esetleges tarsadalmi nyomas miatt szegyenkezni kelljen, de azzal azert mindenkeppen kezdened kellene valamit, hogy selejtesnek erzed magad, mert az a sajat erdeked, hogy ne igy legyen.

2013. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!