Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak hogy tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak hogy tetszene egy ilyen mell? (kép)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kicsit magas vagyok (172 cm) formás, de felső testre elég vékonyka. Így a mellem se olyan nagy.

A neten olvastam, hogy egy nőnek a melle 19-20 éves koráig nő. Én lassan 20 leszek, és ilyenek a melleim. Sosem volt még barátom.. 75B-s melltartót hordok, azon is kissé szorítanom kell. Nagyon furának tartom, hogy állítólag már nem fog nőni a mellem, és ilyenek maradnak. Mindig arról ábrándoztam, hogy azért ennél nagyobbak legyenek, és kerekek, bár a kerekség az megvan, azért nem panaszkodhatok. Csinos lánynak tartom magam alkatilag, (genetika) a mellemmel szemben van mindig e fajta gátlásosság, hogy lapos vagyok. Ha belegondolok, hogy egy fiú előtt lekéne dobnom a melltartót, kicsit rosszul leszek......

Magamról nem szívesen töltök fel képet, de sikerrel találtam egy pontosan ugyan olyan alakkal + mellel rendelkező nőt, mintha én lennék.

Direkt nem melltartós képet akartam feltenni, az nyilván felnyomja a melleket, mintha nagyobb lenne.


[link]


2013. júl. 19. 20:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ez a kép meg azok a mellek pont jó.
2013. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönne :)

Az leírásod alapján értelmes is vagy szóval nyugodtan ledobhatnád elöttem a melltartódat :)

2013. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Robi91 válasza:
ha ilyen csinos vagy mint a kepen a lany nekem siman bejonnel, ha gondolod irj privit :)
2013. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 TOMAtm ***** válasza:
0%
hát marhára nem azon múlik hogy milyen a melled.de ha nagyon zavar akkor implantátum,mert ez bizony ekkora marad.
2013. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 ASOT ***** válasza:

Tök jó.

De csak ilyen vagy ehhez hasonló testtel.

2013. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi probléma vele!! Jóó!

Ismerek 1-2 nőt aki 25-26 éves és épp hogy 1 nagyon kis mellük van.. kb. még az általad említett mell még nagyobb is..

2013. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Nosco ***** válasza:
Szerintem simán jó. Ha meg a leendő barátoddal együtt leszel örülni fog a látványnak ne félj.
2013. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem speciel ez a kedvenc melltípusom. F21
2013. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én is 75/B-ig jutottam, sajna, pedig én sem erről ábrándoztam...

De még soha senki nem menekült futva, mikor levettem a melltartót. Ha csinos, jó alakú lány vagy, ne aggódj emiatt.

27/N

2013. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
0%
sok aggszűz itt dicsér, hátha végre csajhoz jut, pedig az igazság az, hogy ez kb akkora mint a szúnyogcsípés
2013. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!