Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti barátnőtök is csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti barátnőtök is csinált ilyet? Ez normális?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm, még régebben azt élvezte, ha történeteket találhatott ki a nagyfiúnak, összevissza sztorizgatott, mindenféle hülyeséget, közbe meg kényesztetett is. Mondjuk sokat röhögtünk rajta, csak azóta ilyesmivel nem találkoztam. Pl. volt, hogy úgy csinált mintha 'mikrofon' lenne és énekelt. Utólag visszagondolva, lehet kicsit bolond volt, vagy ez belefér? ti találkoztatok ilyesmivel?

2013. júl. 17. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
kicsit defktes vlt a csaj. XD
2013. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lol
2013. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én egyik barátnőm 18 éves létére még mindig kamu sztorikat talál ki és teljes élvezettel mesélni.. mintha meg történt volna rendesen beleéli magát nagyon durva de mindenki tudja h csak ő találja ki..:D
2013. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mindenki?:D én nem ilyen társasági szituációra gondoltam, hanem sz*pás közbe, azt hittem egyértelműen írtam le
2013. júl. 17. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ettől még nem szefós a lány :) Lehet, hogy kicsit infantilis és bolondos, de ha neked nem volt ellene kifogásod akkoriban, akkor mért ne fért volna bele?
2013. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!