Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőttek, adnátok magyarázatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttek, adnátok magyarázatot?

Figyelt kérdés
35 éves vok.Mindig felelősségteljes,mehbízható nő voltam.Van 2 gyermekem,10,s 12 évesek.15 éve vunk együtt a férjemmel.Nem mondhatok túl sok rosszat róla,eltartja a családot,foglalkozik a gyerekekkel,mindent megadott nekem,utazások,értzékes ajándékok stb.De én nem kértem,csak odafigyelést,kimutatott szeretetet,türelmet s meghallgatást,odafigyelést,gyengédséget,tééényleg.Lelkisérűlt,nem nagyon tudja kimutatni a szeretetét,nem túl érzéki.Hiába,én tudtam érzékeny lelkemnek hiányzik az odaadó szeretet stb.Tudom,más nőnek többet jelentene az az anyagi biztonság amit én kapom,de vhogy én más vok.Lényeg:Kérlek Titeket ne botránkozzatok meg,mert így is nehéz nekem.Őszinte,érett válaszokra várnék,jóóó?Szóval szerelmes lettem,álmodni nem mertem volna erről,főleg nem 1 nős,gyermekeket nevelő,tisztességes,egzisztenciális férfival....De,így történt.Sem Ő sem én nem léptünk félre még.Tisztáztuk az elején h csak szexuális plusszról lesz szó...De több,olyan érintést,olyan öleléseket s kényeztetéseket kapom amiről csak álmodtam eddig.Nem gondoltam sosem h vki annyira tud kényeztetni,mint Ő.Fááááj,naaagyon.A szeretete,ölelése,csókja.De tudjuk mind2en,nem akarjuk a családunkat elhagyni.Szenvedünk.De tudjuk a gyerekeink jövője fontos.Fontos a háttér stb.Nem lehet.Sajnos a férjemet nem kívánom azóta,nem tudok vele szeretkezni,nem sejt semmit,azt gondolja h annak hatása latta vok ami épp anyukámmal történik.Rákos.Jó alibi:((Tudom,tudom......Lányok,asszonyok,higgyetek nekem,sosem voltam férfifaló,mégis lassan megfulladok az érzésbe amit kapom Tőle...Úúúúgy szeretem.De a férjem is.Csak Tőle nem kaptam meg azt amire mindig is vágytam.Telhetetlen lennék,v meghülyűltem???Az érdekelne,h szerintetek mi lehet ebből a szerelemből?Csak bukás lehet a vége?Létezhet olyan h tényleg a családunk mellett illeteve a férjünk/feleségünk mellett maradunk akkor is ha tudjuk a túl parton várna ránk a megfelelő társ?Annyira fááááj,fáj az érzés a tudat h van nekem de nem lehet velem ÖRÖKRE.Köszönöm,ha intelligens,igazán megértő emberek válaszát kaphatnám.Köszönöm......
2010. okt. 8. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem azt tedd amit a szíved diktál, ha tényleg szereted és ő is szeret téged akkor hajrá.

a gyerekeket biztos meg fogja viselni de meg fogják szokni a hejzetet.

minden azon múlik hogy te mennyire gondolod ezt komolyan és ö menyire gondolja komolyan és kész vagytok e megpróbálni együtt

2010. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

10-12 éves gyerekeket visel meg a legjobban a válás, mert már tudják mi vár rájuk, de még gyermeki szeretettel ragaszkodnak a szüleikhez. Felnőtt ember vagy és rájuk is kell gondolnod.


Mikor nagyobbak lesznek kibírják, de ezzel jó pár évre taccsra vágod őket, ha most kezdesz el hirtelen a nagy szerelem után futkosni (ráadásul meg is utálnak). Várj néhány évet, ha olyan nagy ez a szerelem a másik férfival, akkor úgyis megvár.

2010. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Az igazság az h eleve úgy állapodtunk meg h csak megpróbálunk csak 1 kis pluszt vinni a 7köznapokba.Nagyon lelkis Ő,nagyon fontosak a gyerekei,persze nekem is..Úgy volt h kb. 1 hónapban 1szer max.2szer találkozunk majd.A viszonyunk több mint 3 hónapja tart,s a találkáink mindennaposak,kivéve 7végén.Érdekes,nem?Nem így terveztük,s mégis....Nemcsak szenvedélyes,hanem Ő figyel rám,érdekli az amit szeretnék,az amit mondok s gondolok,nekem ez szokatlan,Annyira figyelmes s gyengéd,többet ad.Tudod,ha csak a szexről szólna akkor nem érdekelné h milyen vok,ugye?De megakar mégjobban ismerni,tudni akarja ki az a nő akit nap mint nap átölel,becézget.Akkor nem szólhat csak a szexről,nem igaz?

Annyira tanácstalan vok.Lehet túl bonyolúltnak tűnök.De lefixáltuk:A CSALÁDUNKAT NEM HAGYJUK EL.Mégis 1re közelebb kerülünk 1máshoz,mert annyira érdeklődő,annyit segít lelkileg is,s annyi szeretetet kapom,amennyit eddig még sosem.Olyan fura nekem.Ha nem akarja Ő sem elhagyni a családját,miért akar mindennap látni,miért érdekli h milyen vok,s hogy haladom a dolgaimmal?Félek h csak bekattantam,mert 35 vok.:((Bocsiiii,mindenkitől.Csak soha nem gondoltam volna h pont velem történik minez 1ster,amikor én vok a legnagyobb párkapcsolati tanácsadó a köreinkben,s mégis most pont én beleesek olyan hibákba amit eddig elitéltem!Úgy sajnálom.Tnyleg,nem szabad itélkezni,talán ez a büntetésem:(((((

2010. okt. 8. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló helyzetben vagyok mint te, és az életkorunk is megegyezik. A család nekem is szent, nem hagynám el őket soha, a férjemet sem. Így viszont kibírhatatlan ez a helyzet, soha nem gondoltam volna, hogy valaha egy másik férfival viszonyt kezdek. Nagyon szép családom van, és rendben van közöttünk minden,de jött valaki, és a feje tetejére állt a világ. Veled együtt én sem tudom, mit tegyek.Ha a szívemre hallgatnék, vele mennék, de az eszem azt mondja itt a helyem. Remélem az idő megoldja a gondjainkat.
2010. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

19:21-nek üzenem:

Akkor talán Te megértesz.Sokat gondolkodom azon h vannak-e véletlenek?Hiszen nem történnének ilyen esetek,ha minden rendben lenne,nem?Vagy bevalljuk vagy nem?Vmi nem stim.Szeretjük a családunk s szertejük a férjünk.De én úgy vok vele h annyi év telt el,annyiszor mondtam h fontosak az érzelmek nekem,a figyelem stb...De csak a bólogatás maradt s marad mindig miközben a HÍR tvt nézi.Már belefáradtam.Mostanában sokat panaszkodom neki,s mintha jobban segítene dolgokban....de....már nem ugyanaz...már sajnos nem érdekel,mert tudom csak átmanetei.Sosem hittem amikor az uram azt mondta amikről beszéltem,vágytam csak álom....az élet más...De jött vki,aki annnyiiii ölelést ad,annyi puszit,s annyit nevetünk stb.Istenem,ez a lételemem,ez inspirál s ad erőt mindenhez,Érted,Te megérted?A baj az h nincs lelkiismeretfordalásom.A férjem nem sejt semmit.Mindennap megfőzöm,mosok,vasalok,hurcibálom a gyerekeket s még festeni is eljárok tanulni.Olyan nehéz.Mostanában elgondolkodom h miért kerül utunkba vki,aki fontos lesz nekünk.....miéééért????Talán felnyissa a sors a szemünket,lelkünket?Vagy tanulnunk kell vmit?Istenem!Miért most?Miért épp 35 évesen,miért 2 gyermek mellett?Mi lesz a vége?Vajon kiderűl?Vajon lesz pozitív kimenetele?S mi a pozitív?!Annyi,de annyi kérdés van bennem.De nem beszélhetem meg a tesómmal,anyummal,sem barátokkal.Mindenki elfogult,NYÍLVÁN.Megértem.De ért vki engem is???????

2010. okt. 8. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:

a kezdeti lángolás után a másik férfival is ugyanolyanok lennének a hétköznapok, és megbánnád, hidd el.

én SEMMILYEN szerelemért nem hagynám el a férjem.

2010. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

19:55-nek: Igen.Lehet h Neked van igazad.Amíg minden rendeben van,v legalább is elhiteted magaddal,addig működik.Magamból indulok ki.Próbáltam elhitetni,hazudni magamnak,minden oké.El is hittem.De vhol éreztem,mégsincs minden rendben .Nem tudtuk megbeszélni,mert az én férjem rengeteget dolgozik,s rengeteg ember életéért felelőséggel tartozik.Óriási a nyomás rajta.S tudom mindent megtesz mások életéért,családjáért,csak mire hazajön,addira hulla....a nyugalom,s lelkibéke számít neki.Nincs már energiája rám.Megértem.Próbálkozik Ő.Nekem kevés,kevés évek óta.Neki ördögi kör,sok,nagyon sok ember szájába ad napi betevő falatot.Nagyra becsülöm,hidddddd el.:(((((Csak én mindig háttérbe szorultam,Ő fáradt,megértem,s van közöttünk 13 év a javára,éretteb sokkal mint én,más szemlélet szerint él.OK.Értem amit mondasz,nincs az a szerelem,s ha mégis bekopogtat

??????Hiába küzdesz,ott van,marcangol annak ellenére h próbálod megmagyarázni magadnak nem lehet,nem helyes,s miért??????Pont Veled?Miért amikor minden rendben aránylag??????????Nem megmagyarázni akarom,de ha bekopogtat,elgondolkodtat miért is?Ugye érted?

2010. okt. 8. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
19.21-es vagyok. Igen én tökéletesen megértlek, de ha nem lennék én is ilyen helyzetben, akkor biztos mást gondolnék. Nekem ráadásul semmi gond a házasságommal, a férjem nagyon figyelmes és szeret én mégis valaki más után vágyódom. Nagyon nehéz...
2010. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!