Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok adnátok nekem erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok adnátok nekem erre magyarázatot? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány sokszor összevesztünk már amióta ismerem, de legkésőbb 2-3 hét múlva már békülünk mert hiányzunk egymásnak. És utána találkozgatunk is párszor jó is minden van hogy ő hív, hogy menjünk moziba, vagy ilyesmi. de pár randi után mikor én hívom akkor állandóan nemet kapok tőle, vagy idióta indokkal vagy csak elengedi a füle mellett. Hogy ez mért lehet? Nem értelek titeket:S Van olyan is hogy én mondom hogy ne találkozzunk akkor én vagyok a köcsög, hogy még erre se vagyok képes.
2010. aug. 14. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
se veled, se nélküled. szívtad.
2010. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vele már régóta szívom, de mindig visszakönyörgi magát
2010. aug. 14. 19:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Még a lányoknak is bonyolult ez:D:D
2010. aug. 14. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?:)

ez fontos azért.

Utána esetleg tudok okosat mondani:D

20/L

2010. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ő 22 én 25

Sok nővel volt dolgom de olyannal mint ő még egyel sem.

2010. aug. 14. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki akkor azért van hogy egy ideig keres és találkozni akar mert szeretethiánya van és mivel oda vagy érte amit biztosan érez meg is adod neki.:)

Ha így van akkor nyíltan mond meg szerintem neki hogy nem akarod tovább így és döntsön mit akar.Ezt akkor mond neki amikor találkozni akar veled.

Ha nem így van amire ugyanúgy esély van akkor pedig nem tudja mit akar tőled. Bizonytalan az érzéseiben. Lehet más is van a képben (bocsánat ha nem). Ha ez az eset van akkor pedig éreztetni kellene vele hogy oda vagy érte és hogy fáj és/vagy nem esik jól a "játszadozása". Döntse el mit akar mert ez neked nem jó így.

Én azt tudom tanácsolni csak hogy beszéld meg vele minden féle képp.

De ez csak az én véleményem:)

Remélem tudtam kicsit segíteni:)

20/L

2010. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Hányszor elküldtem ez miatt, és hányszor mondtam neki, hogy elég de előbb utóbb mindig visszahízelegte magát. Még úgyis ha tudta, hogy mással vagyok, mindig sikerült elérnie sajnos, hogy kibéküljünk.

2010. aug. 14. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
ez az akarom és nemis xD
2010. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!