Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam ezek alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam ezek alapján?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagy, 182 cm magas vékony, de van mit fogni rajtam. Sokan az utcán odajönnek hozzám, hogy modell vagyok-e, meg hogy annyira szeretnének rám hasonlítani. Karakteres arcom van, kicsit keleties szemekkel és hátközépig érő sötét barna hajjal. Tervező grafikusnak tanulok, születésemtől fogva kicsit depresszív alkatú vagyok. Ha fent akkor nagyon kitörően boldog vagyok, ha lent akkor meg egy élőhalott.Beszélgetek mindenkivel, nyitott vagyok általában, csak a saját érzéseim vannak ketrecben. Pasim még sosem volt, pedig számtalan udvarlóm akad. Lehet hogy magas elvárások, lehet hogy a furcsa életfelfogásom miatt, lehet a magasságom miatt. de most már kezdek elveszni a világomban. Ti mit gondoltok ha egy ilyen lánnyal találkoztok?
2013. júl. 20. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Őszintén? Semmit.
2013. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy mit gondolnék, nyilván attól függne, hogy a találkozás milyen körülmények között történik, melyikünk milyen szerepben van éppen, mit beszélünk (ha) stb. Az is számítana, hogy ki éppen milyen hangulatban van, hogy te hogy viszonyulnál hozzám.


Ha megfigyeled, általánosságban nem igazán megválaszolható a kérdés. Illetve igen, így.

2013. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha találkozok valakivel csak úgy, az utcán, semmit nem fogok tudni a személyiségéről. a szépség meg relatív, szóval vagy szépnek foglak találni, vagy nem.
2013. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A magas elvárások miatt :) én is ilyen vagyok, nyugi ;) 21l
2013. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem unszimpatikus vagy, mert önteltnek tűnsz, de persze lehet nincs igazam :)
2013. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit a leírtak alapján nekem egoistának tűnsz. Csak ragozod hogy milyen magas vagy meg szép meg hozzád mindenki odamegy az utcán és mindenki rád akar hasonlítani. Meg ezek után gondolomneked csak a 185-190 cm-s, vékony, kockás hassal rendelkező férfiak kellenek. Szóval ezek a tucat kondis hipszter srácok. Ez a véleményem rólad a leírtak alapján.
2013. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát ebben k*rvára tévedsz :)
2013. júl. 20. 11:29
 8/16 anonim válasza:

Ha nem vagy beképzelt akkor szerintem neincs veled baj..:)

Ha mégis az vagy akkor csak büdös paraszt férfiakkal fogsz összejönni.

2013. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet megijednek tőled,azt gondolják úgysem lehetsz az övék,akkor meg mit törjék magukat. Talán ha neked tetszik valaki,akkor kicsit légy kezdeményezőbb , hátha akkor a másik fél is felszabadul,és úgy fogja érezi,hogy van esélye.


20f

2013. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és az hogy leírtam hogy sokan odajönnek hozzám stbstb. az egyfajta önnyugtatás, hogy nem vagyok annyira szar. inkább önbizalomhiány
2013. júl. 20. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!