Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen adatokkal rendelkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen adatokkal rendelkező fiú mennyire könnyen találhat lányt magának? Nehéz dolga lesz? Mit gondoltok róla ezek alapján?

Figyelt kérdés

Kor: 23 és fél év


Külső jellemzők:

Magasság: 216-217 cm

Testsúly: 133-135 kg körül (rég lett mérve)

Alkat: Valamivel izmosabb az átlagnál. Nagy váll, és hátszélesség, és vastag karok, de nem igazán kockás has.

Szőrzeti jellemzők: Barna, rövid haj (nagyon kicsit kopaszodó), sötétbarna és sűrű borosta, kissé szőrös mellkas.

Szemszín: Zöldes-barnás

Lábméret: 52-54 (Legkisebb, hordott cipő 52-es, és a legnagyobb pedig 54-es, vagyis nagyjából: 53-as láb.)

Átlagnál mélyebb, erősebb hang.


Egyéb jellemzők:

Zenei érdeklődés: folk és death metál, nemzeti rock, és egy kevés komolyzene, nagy ritkán: elvontabb "elektromos-pop". Utálja a rap-pet.

Szereti a természetet, szeret kirándulni, túrázni is. Érdekli a történelem. Mostanában sokat gyúr, és "gyakorolgatja" a kick-boxot autodidakta módon (bár nem tudja, melyik sport lenne számára legmegfelelőbb).

Különc természetű, kerüli a társaságot, magányos-típus. Hullámzó hangulatú, néha könnyen felkapja a vizet, de máskor meg teljesen nyugodt.

Mániákusan érdeklődik bizonyos témák iránt, és egyúttal, nagyon érzékeny bizonyos dolgokra.


2013. júl. 5. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:

"Hullámzó hangulatú, néha könnyen felkapja a vizet"


Ha ez nem állandó veszekedésekben,és vitákban nyilvánul meg,illetve elfogadja hogy a lánynak egy pár dologban más az ízlése(zene pl.)akkor akár meg is érhet egy próbát,de őszintén szólva,persze magamra értve,eddig nem vmi vonzó.......


meg "Szőrzeti jellemzők"????

2013. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Mániákusan érdeklődik bizonyos témák" ??? Milyen témák?

Amúgy érdekes embernek tűnsz, olyannak akiből nem talál a az ember még 20-at. Mindenesetre magas lányoknál próbálkozz:D

2013. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát te aztán nagyra nőttél..:) de persze, simán találhat magának lányt, bár nem árt ha a magasabb lányokra próbálsz jobban koncentrálni, mert én a magam 160 centijével megijednék tőled :D meg kényelmetlen is lenne egy párként ilyen magasságkülönbséggel lenni.
2013. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első


Csak néha kapom fel a vizet, és elfogadom, hogy valakinek más a zenei ízlése, persze, jobb, ha ebben "egyezünk".

Igen, kicsit furcsán fogalmaztam...


Második


Történelmi témákra gondolok. Nagyon szeretem az ó-, és középkort.

Hát..., jó lenne egy 2 méteres lányt találnom... esetleg nem ismersz véletlenül egyet? :)


Harmadik


Nem valami kellemes ilyen magasnak lenni. Nem találkoztam még méretre ekkora emberrel, csak egyszer eddigi életemben. :D Örülnék, ha nem lennék több 2 méternél. Bár, sokaknak még az is sok.

2013. júl. 5. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:

szia, szép nagyra nőttél, szerintem van olyan nő, akinek ez pont jó, hiszen vannak nagyon magas nők, és nehezen találnak párt.

az jó, hogy többminden érdekel, a történelem valóban érdekes, ha másról is tudsz beszélni, nem csak erről.

elmondom, szerintem mi az, ami megnehezítheti a dolgodat a nőknél azok közül, amiket leírtál:

a zenei ízlésed.

hullámzó hangulat.

mániákus érdeklődés bizonyos dolgok miatt.

nagyfokú érzékenység bizonyos dolgokra.


szerintem ezek miatt nehezebb a dolgod, viszont talán tudsz ezeken valamennyire változtatni, ha kicsit odafigyelsz.

a zenei ízlés is csiszolható, bár hát azon azért évekig kell dolgozni, hogy sokkal jobb legyen. esetleg titkold :D

2013. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*miatt=iránt
2013. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Negyedik:


190-195 cm-nél nagyobb nőt nem láttam eddig élőben, csak a médiában. Még fiúban is magasnak számít sokak szerint ez a 190-95-ös "kategória". Ezért is örülnék, ha "csak" 198-200 cm-es lennék, hogy csak nem olyan sokkal lennék magasabb akkor a 195-nél.

Igen, nagyon beleélem magam a "történelmi dolgokba", és a természet szépségeibe is..., mániákusan.

A zenei ízlésemmel szerintem nincs semmi baj, sőt, büszke vagyok rá. Sokan szeretik a Kárpátiát, Dalriadát, Eluveitie-t, Hatebreed-et, stb...

A hullámzó hangulat, és érzékenység, ami nagyon zavar.... Gondolkodtam mostanában rajta, hogy el kellene kezdenem jógázni.

2013. júl. 5. 20:52
 8/10 anonim válasza:
Amiket az előbb felsoroltál zenéket én is szeretem. :D Dalriada az egyik kedvencem.
2013. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy szereted őket!

Végre valaki... :D


A magyar folk, és "folkos death"/pogány metálban őket szeretem: Dalriada, Niburta, KerecsenSólyom, Heroic, Elanor

2013. júl. 9. 23:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő, de szerintem, ha passzoltok egy csajszival, akkor biztonságban fogja érezni magát melletted. Én pl. nem tudom, mit csinálnék, ha szembejönnél egy sötét sikátorban (valószínűleg el se férnék melletted :P).

Sok sikert, Góliát! :)

2013. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!