Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok rólam ezek alapján?

Figyelt kérdés

185cm 70-71 kg. Barna haj, kék szem. Átlagosnak mondanám az arcomat. Nem volt még barátnőm és szerintem a külsőmmel van valami.. de mi lehet a baj? Stílusommal nincs gond, nem vagyok divatb**i, csak adok magamra, ápolt vagyok. Nem igazán értem. A belső tulajdonságaim nem lehetnak annyira rosszak, hisz sokan ismernek és van jó pár haverom is.

16/F



2013. ápr. 6. 01:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Túl nyüzüge vagy, ennyi a baj.
2013. ápr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az mit is jelent?
2013. ápr. 6. 01:07
 3/23 anonim ***** válasza:
Küldj egy egész alakos képet privátban, ha gondolod:).
2013. ápr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mostanság nem készült rólam egész alakos kép..
2013. ápr. 6. 01:09
 5/23 anonim ***** válasza:

sovány.


én egy 20kilóval nehezebb vagyok, de én is elég sovány vagyok

2013. ápr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
én is 185 vagyok, mellé 90kg. ha mutatnék képet meglepődnétek, hogy mennyire vékony vagyok.. de te hogy nézhetsz ki 70 kilóval meg 185-tel :o
2013. ápr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Egyszálbeled van, az is keresztbe áll
2013. ápr. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
:D:D:F
2013. ápr. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Missi_Key ***** válasza:
85%
én azt gondolom hogy te egy 16 éves srác vagyaki 185cm 70-71 kg.és akinek Barna haja, kék szeme van. Átlagosnak mondanám az arcodat. Nem volt még barátnőd és szerintem a külsőddel van valami.. de mi lehet a baj? Stílusoddal nincs gond, nem vagy divatb**i, csak adsz magadra, ápolt vagy. A belső tulajdonságad nem lehetnek annyira rosszak, hisz sokan ismernek és van jó pár haverod is.
2013. ápr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Ipso ***** válasza:
21%
Nem vagyok lány, de a te korodban még rengeteg srác van így, mint te. Ne add fel, próbálkozz, előbb-utóbb majd csak beadják a derekukat a lányok is. Segít, ha komolyan veszed őket, tehát ha nem hihetik rólad azt, hogy neked bárki megfelel, hanem egy bizonyos lányt, vagy bizonyos szépséget keresel, és annál nem adod alább.
2013. ápr. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!