Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos az, hogy a párod izmos, kockahasú legyen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semennyire, izmok és kockahas nélkül is szeretném
2013. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán. sőt, kiráz a hideg a fullizom pasiktól.. inkább a byealex-tipust szeretem:D
2013. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Hány ilyen hülye kérdés lesz még? :D neked mennyire fontos h egy nő jól nézzen ki? :D ez nem szempont hanem egy plussz pont egy kis előny :) de izmos bárki lehet sok év és kemény munka alatt neked is adott a lehetőség és személyes tapasztalaból mondhatom h igen van némi izomtömegem van kockás hasam még sincs barátnőm na? Ilyenkor mi van? :D nem a külső határozza meg h lesz-e barátnőd vagy sem a külső csak annyiban számít h kapsz-e esélyt a randira megismerésre lehetsz adonisz ha belsőleg meg emberileg katasztrófa vagy és elviselhetetlen.....
2013. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Én csak annyit tennék hozzá,hogy:

"Nem mindenki izmos aki kockahasú,és nem mindenki kockahasú aki izmos."


Ezt ne felejtsétek..

2013. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A helyzet, hogy izmos vagyok, de nem kigyúrt, kedves vagyok a lányokkal, boldoggá tenném őket, és törődnék velük.
2013. júl. 20. 11:59
 6/11 anonim ***** válasza:
jó, akkor majd megleled te is a párodat. de a kettőnek nincs köze egymáshoz, tehát az izmosságnak meg a pártalálásnak.
2013. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
attól h te izmosnak tartod magad még nem biztos h az is vagy :D de már mondtam csak egy kis plusszt ad hiszen én is jobban megnézek egy formás izmos nőt mint egy átlagos láthatólag antifittneszes lányt :)
2013. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az izmos férfiakat. Inkább legyen vékony.
2013. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszi.Örülük, hogy vannak olyan lányok, akik nem annyira az izmos alkatra buknak.
2013. júl. 20. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!