Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok fiúk ezzel? Ha egy lánynak nem az a topp modell alkata van, de nincsen vele semmi baj csak mondjuk, a csípője kicsit nagy, akkor már szóba sem jöhet helyes pasiknál? szóval a külsőre mentek inkább, vagy ami igazán számít az a belső? Mert én szerintem azért a belső a fontosabb... szerintetek?
2013. júl. 19. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Lyuk legyen rajta, a többi nem érdekes.
2013. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az arc a lényeg, hiába a jó test ha csúf a feje.
2013. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"szóba sem jöhet helyes pasiknál"


Ja, szóval rusnya vagy, és helyes pasit szeretnél, mert a "belső fontos" alapon. Hadd ne írjam le ami erről eszembe jut, kiszűrné a trágárságszűrő.

2013. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell r*bancosnak lennie, de nézzen ki valahogy
2013. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Az arc a legfontosabb utána a test.


Egyébként nőknél a külső 95% személyiség 5%-ban számít.

Férfiakat nem lehet általánosítani, mi egy kicsit komplikáltabbak vagyunk, de a személyiség többet jelent számunkra ez biztos.

Nálam olyan 50-50%-ban fontos

2013. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Életem, a világ rendje nem így működik, hogy széles a csípős, és nem beszélnek veled az emberek. A külső fontos, nyilván, kell a fizikai vonzalomhoz, az első benyomáshoz, de ne felejtsd el, hogy mindenkinek más ízlése van. Ne kenődj el, ha valakinek nem jössz be, nem feladatod az életben univerzálisan szexinek lenni, aki mindenkinek tetszik. Ilyen ember nincs. Van olyan fiú, aki a keskeny csípőjű lányokat részesíti előnyben, másoknak meg jobban tetszenek a széles csípőjűek. Ilyen egyszerű. nincsen 100%osan kikiáltott rossz vagy jó. Minden ízlés és preferencia kérdése.
2013. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen a külső rengeteget számít, de nekem pl nem a topmodellek, hanem az aranyos lányok tetszenek...
2013. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van az arc a fontos, és utána a test! Én személy szerint a belső értékeket figyelem, hiszen az hosszútávon nagyon fontos, és kifizetődő, hogy milyen is az illető, mennyire megbízható, számíthatok-e rá stb. Mindazonáltal a külső is fontos valamilyen szinten, mert hiába jó a belsője valakinek ha testileg nincs meg a vonzalom :$ Amikor meglátunk egy embert a külsejéről fogjuk megítélni, hiszen nem tudjuk, hogy milyen ember. Ha szimpatikus, akkor szeretnéd megismerni. Szóval egyaránt lényeges mindkettő, és manapság ritka az olyan, akinél mindkettő találkozik kellő helyen kellő időben. 50-50% a megoszlási arányom.
2013. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ASOT ***** válasza:
Mind a kettő fontos.
2013. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!