Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján vonzódsz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján vonzódsz egy férfihez? Arra gondolok amikor nem nagyon tudsz eggyértelmű indokot mondani. Van erre tudományos magyarázat?

Figyelt kérdés
indok, férfi, kapcsolat, vonz, magyarázat, tudományos, nő
2013. júl. 20. 13:46
 1/10 A kérdező kommentje:
A kulcsszavakat rossz helyre írtam véletlen...
2013. júl. 20. 13:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, így is érteni a kérdést :)
2013. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs rá tudodmányos magyarázat, és én sem tudom megmondani, miért van ez így, meglátod és annyi elég.

Ilyen a genetika, vagy a hormonok, nem tudom...

És te Kérdező? Tudsz választadni?

2013. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én már kitapasztaltam (harmincas éveim végére), hogy az intelligencia, a stílus, az egyediség az, ami vonz...

De szerintem mindenkinek más.

2013. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, vannak bizonyos vonások, amit vonzónak találunk a másik nemben, akár úgy is, hogy nem tudunk róla. Aztán ha olyannal találkozunk, aki nagyrészt ezeket a tulajdonságok kombinációját sugározza (akár apróságokkal, amiket szintén nem biztos, hogy tudatosan észreveszünk), akkor vonzódunk hozzá.

Meg persze van a szimpla fizikai vonzalom, azon szerintem nem sok magyarázni való van. :)

2013. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 viktor123456 ***** válasza:
Van, dawkins önző gén könyve választ ad. Privizz email cimet, ha kell.
2013. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el Pál Feritől A függőségtől az intimitásig c. könyvet. Gyönyörűen összegyűjti, mi minden vált ki vonzalmat egy emberben.
2013. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én például nagyon tudom értékelni, ha romantikus, kinyitja nekem az ajtót, előreenged, bókol, figyel rám... Ezektől el tudok olvadni. :) Plusz ha jó humora van, ad magára, ápolt és nem bűzlik már méterekről a parfümje, akkor nálam nyert ügye van.
2013. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hogy tudjam megmondani, ha olyat kérdezel, amire nem tudok egyértelmüen válaszolni?


komolyra forditva: legyen valami a tekintetében, ami megfog. legyen finom, legyen intelligens, vonzódjon a müvészetek egyikéhez (pl zene, irás), legyen jó humorú. szórakoztató, és ne beszéljen sokat. legyen valamennyire hüvös is, nyugtató.

2013. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minél jobban különbözik valakiétől a génállományod, annál vonzóbbnak találod. Ezt például meg tudod állapítani a testszagokból. Akinek a szaga (pl. izzadság) 'vonzóbb' az genetikailag jobban illik hozzád. Ugyanis vele nagyobb az esély egy olyan utód létrehozására, akiben a tulajdonságok kombinálódnak és jobban tud alkalmazkodni a változó környezethez.
2013. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!