Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PLZ, terhes vagyok?

Figyelt kérdés

7hó 12-én (1 hét 1nappal ezelőtt) voltam együtt a barátommal.. igazából nem mondható annyira együttlétnek mert csak a makkot tette be mikor én észhez kaptam hogy nincs rajta óvszer... és így nem is szerettem volna..abban a pillanatban megszakítottuk az aktust..én nekem az lett volna az első..

a barátom nem élvezett belém.. azt olvastam h ha valaki terhes a hüvelyváladéka sokkal több lesz az átlagnál, ingerlékenyebb lesz, éhség érzete lesz..

nos én nem tudok betelni a kajákkal, kívánós nem vagyok csak enni szeretnék sokat, ma pedig kicsit feszült is voltam :// a szüleim ki dobnának ha terhes lennék.. de már azóta több mint 1 hét eltelt.. és ennyit vettem magamon észre.. a mensimnek pedig nemsoká meg kellene jönnie..

mit csináljak?! ha megtudják, szó szerint megölnek.. szerintetek?!


2013. júl. 20. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ennyitől senki nem lesz terhes.. gondolj már bele..
2013. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
amiket pedig leirtál, azok mensi előtt is simán jelentkezhetnek!
2013. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi, remélem igazad van.. csak már kajak nem tudtam mit csinálni.. a neten annyi hülyeséget olvastam ://
2013. júl. 20. 16:24
 4/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, 16 körül, ugye?
2013. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
17.. de ha arra gondolsz hogy nem vagyok felvilágosítva, hát lehet hogy jogosan mondod.. mert nekem ez nem adatott meg, hogy valaki felvilágosítson..
2013. júl. 20. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem se, de utánaolvastam. kérdezz priviben, ha kell vmi.
2013. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

és mi lenne a neten értelmes dolgokat olvasnál, szóval mi az a menstruációs ciklus, mikor vagy fogamzóképes, ne a szexen járjon az eszed, ha semmiről fogalmad nincs

amit leírtál pont lehet mielőtt megjön, azért vagy ilyen, de eddig ezzel sem foglalkoztál, még saját magadat sem ismered, mert amiket leírtál nem a terhesség jelei N

2013. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem a szexen jár az eszem :// de egyébként nem minden nő egyforma, nem mindenki pont a menstruáció után 2 héttel fogamzásképes :// És ezt azért tartottam hülyeségnek, hogy neten olvassak utána mert még csak 1 hét telt el és most kellene megjönnie, és jobb szeretek ide kiírni kérdéseket!
2013. júl. 20. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:
hát itt meg aztán sok jót nem fogsz olvasni.. itt sajnos mindenki csak oltogatni tudja a masikat:S
2013. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az első válaszolótól kaptam üzit, és kedvesen válaszolt!://
2013. júl. 20. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!