Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a feleség terhes lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleség terhes lesz, elvárhatja a férjétől, hogy az is letegye a cigit?

Figyelt kérdés

Ha a nő és a férfi is dohányzik, de a nő leteszi, mert szeretne gyereket, a pasi pedig azt monda, hogy majd ha veled vagyok nem gyújtok rá drágám...

Ez csak szerintem nem fer, vagy ez teljesen normális??

Én vagyok a sz@r szemét, ha elvárom tőle, hogy rakja le a cigit, úgy ahogy én?


2013. júl. 18. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le te is, az mindenkinek csak jó lesz. Igen, igen elvárhatja.
2013. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

A fiammal való terhességem előtt mindketten dohányoztunk.

Aztán én a fiam egészségére való tekintettel letettem. És utána sem szoktam vissza, mert utána meg a saját egészségemet és a pénztárcánkat tartottam szem előtt.

De nem vártam el, hogy a férjem is leszokjon. Miért vártam volna el? Nem dohányzott soha a közelemben, illetve utána a közelünkben. Csak a saját egészségét károsította, nem a miénket. És ha benne nincs meg az akarat amúgy sem, akkor én fejre is állhatok, akkor sem fog leszokni.:)

Szóval ez nem egy elvárható dolog szerintem.

Ha az ember tud az észre hatni, hogy hát drágám a te egészséged is azért fontos...de hát nyilván ez nem így működik.:)

2013. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem elég ha csak melletted, és főleg majd a gyerek mellett nem gyújt rá. Már az is nagy szó, hogy te meg tetted, mert hány anya nem teszi... :(
2013. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás, hogy elvárnám, de jólesne, ha megtenné.
2013. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zoliba' ***** válasza:
18%
baromság. Ha lány lesz,akkor sört se igyon pluszba?
2013. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek érdeke hogy az anya ne legyen stresszes. Márpedig ha a férjed nem áll melletted a szenvedésben az neked stressz. Bár így legalább csak egy nikotinmegvonásos idegbeteg lesz a családban ami pozitív. :D

Szóval ez egy nehéz kérdés, de a szolidaritás azt kívánná hogy ő is letegye és így támogasson téged a megvonásodban.

30F

2013. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elvárható. A gyerek ne lássa, hogy a szülei közül az egyik dohányzik, plusz ha egy nő leszokik, plusz kihordja a gyereket, plusz megszüli, plusz táplálja, akkor egy férfi sem fog megzakkanni ennyitől, ez a minimum.

Én dohányzom, de ha gyereket terveznék, akkor leszoknék és erre kérném a páromat is.

2013. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!