Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki választ ír,nem ahhoz kérek tanácsot,hogy hogyan éljem az életem.

15 éves vagyok és tegnap lefeküdtem a barátommal. Elszakadt az óvszer,ezért elmentünk a nőgyógyászhoz esemény utáni tablettát íratni. Természetesen mindkettőnk anyja tud a dologról. Viszonylag jól fogadták..De természetesen nem akarjuk ezt hetente eljátszani,főleg hogy nagyon rosszul lettem a tablettától. Arra szeretnénk megoldást találni,hogy hogyan védekezzünk. Durex óvszert használtunk egyébként. Tudom, hogy nem való 15 évesnek a fogamzásgátló (hát a szex sem),és gondolom fel sem írják 16 év alatt.

A barátom 16 éves,és már több mint két éve hogy él nemi életet.. azon gondolkoztam,hogy megmondom neki,hogy várjunk amíg 16 leszek,tudom hogy velem maradna így is,de nagyon félek,hogy a kapcsolatunk egyre csak romlana. Nagyon szeretem,és nem akarok vele szakítani. Ti mit tennétek?


2013. júl. 20. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
vedd a szádba (nyeld le) mindenki jól jár. te nem leszel terhes, és a pasid is élvezi
2013. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szexelhettek esetleg 2 gumival :D vagy jobban figyeltek hogy ha nem vagytok biztosak a gumi minőségében akkor a fiú húzza ki a farkát mielőtt elélvezne és akkor nem lesz gond...
2013. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
16 éves kor felett felírják a szülő tudta nélkül, gondolom ez azt jelenti, h alatta csak szülői beleegyezéssel, de lehet hogy hülyeséget írtam :) mindenesetre a fogamzásgátló tabletta a legbiztonságosabb szerintem, én nem mondanék le ezért a szexről, nem mondanám neki h várjunk míg 16 leszek, de ez nyílván a saját véleményem, én ezt tenném
2013. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belbolyhocska ***** válasza:
Felírják a fogamzásgátlót, anyukádnak el kell veled mennie. Ha nem akarsz/ nem engedik a gyógyszert, akkor kipróbálhattok másféle gumit. És nem árt ha kiveszi mielőtt elélvez. Akkor nem lesz gáz.
2013. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!