Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nő/férfi ideálod? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nő/férfi ideálod? Ha igen, milyen?

Figyelt kérdés

- haj, szem, testalkat stb.

- belsőleg?



2013. júl. 19. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kaya scodelario:)

[link]

2013. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sötét szemek, sötét haj.


Csendes, nyugodt, nem parancsolgat, nem ugráltat, nem hiú, nem beképzelt, nem munkamániás.

2013. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a férfi ideálom: [link] Csak mert szeretnék egyszer így kinézni :). 14/F
2013. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Legyen piszkosul szexi és gátlástalan az ágyban, nagy és feszes csöcsök, gyönyörű arc, kemény fenék, nagyon értsen a szopáshoz, jól főzzön, szeressen takarítani, legyen sok pénze, legyen laza, és engedje, hogy mással is szexeljek, de ő legyen nagyon hűséges, és az anyja is legyen dögös.
2013. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


belsőre nincs külön

2013. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, sportos, jóseggű, jómellű, kockás has, pozitív kisugárzás, kicsit barnásabb bőr (ne legyen túl fehér, olyan pont normális), szép lábak, hosszú, barna haj. Ilyesmi külsőleg. Belsőleg meg kedves, megértő, vicces, laza, szabályok nélkül él, őszinte, sportos (nem tom ez belsőre is számít?), nem mindennek bedőlő, kimondja a véleményét, tud fejlődni a jellemme, tud kezdeni magával valamit, ilyen életrevaló, tele van gondolatokkal, de lassabb, nem kapkodós, ilyesmi.
2013. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amúgy ez női, de lehet leesett.:D
2013. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne legyen r*banc. Legyen intelligens. (és ez alatt nem azt értem, hogy diplomás.) Ne legyen hiú. Még akkor is támogasson, ha mondjuk cirkuszi bohóc akarok lenni. (Nem akarok az lenni, csak egy radikális példát akartam mondani.) Ne tartassa el magát velem. Vagy ha mégis, akkor ne várja el, hogy segítsek neki a házimunkában. Ne rakjon ki a facebookra olyanokat, hogy minden férfi egy disznó stb. Ragaszkodjon hozzám, de ne beteges szinten. Ne gúnyolódjon rajtam.


A külső nem érdekel. Azt hiszem ez az álomlány csak a fejemben létezik. :(

2013. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hosszu fekete haj, alacsony, jo humoru aki erti a viccet, kisse vadmacska aki belemegy 1-2 dologba. 18/F
2013. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A nőideálom:

- külső: lényegtelen, én sem vagyok egy szépség :)

- belső: legyen őszinte, bízzon meg bennem, és legyen nagyon perverz, hogy kiélhessem vele a vágyaim :)


19/F

2013. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!