Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h egy csomó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h egy csomó lány jön oda hozzám ismerkedni, meg itt is kapok egy csomó privit de nem merek élni a helyzettel?

Figyelt kérdés
Buliban, néha utcán is oda szoktak jönni lányok ismerkedni, sőt itt is ha kiírok egy átlagos kérdést kapok rá 2-3 privit csajoktól (pedig itt még nem is látnak), sőt egyszer úgy jött oda egy csaj h mondta h olyan aranyos vagy h nem hagyhatlak csak úgy elmenni :D Ez volt a legnyiltabb célzás h mit szeretne, de nem mertem lefeküdni vele :D Mi van ha beégek?
2013. júl. 20. 23:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Küldjél már egy képet. :D (szándékosan nem írtam privit)
2013. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Az élet ilyen. Aki akar, nem kap aki nem, annak pedig az ölébe hull mindent.

És azt csak te tudod miért nem mersz élni a helyzettel.

2013. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 ájszíjú ***** válasza:
100%
hallod Beni, mondtam h ne gépezz ma már, nagyon beütötted a fejed, pihenned kéne
2013. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
én már tudom miért, de nem akarok spoilerezni
2013. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Kuldj mar egy kepet.. Erdekel, hogy miert vagy ilyen nagy szam.. :D
2013. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Jajj te :) az legyen életed legnagyobb gondja :D

a lányok nem fognak megenni, szóval hajrá!!

19/L

2013. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Higgyétek el semmi értelme a képnek, az úgyse adja vissza a valóságot, kisugárzást se adja vissza szerintem. Olyan is szokott lenni sokszor h pl ha vki nem talál egy utcát az tuti h hozzám jön oda megkérdezni :D Állítólag nagyon barátságosnak nézek ki :D
2013. júl. 21. 00:04
 8/37 Kruger válasza:
Minden kezdet nehéz. Ha egyszer élsz egy ilyen lehetőséggel akkor utána már egyre könnyebben fog menni. Annyi a szabály, hogy se másnak se magadnak ne okozzál semmiféle sérülést és nem használd ki a nőket valamint azt se hagyd, hogy ők kihasználjanak téged. Légy önmagad, viszont ha még nem vagy 16, 17 se akkor ne ezen stresszelj, inkább sportolj, csinálj hobbikat, stb. Nem értem a mai fiatalokat, hogy hova sietnek. Mindennek eljön a maga ideje és ahány éves az ember olyan jellegű, ahhoz illő életfeladatokat illene csinálnia, nem jó ha az élet természetes rendjét és rendszerét felborítjuk.
2013. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

6:

Nem tartom ezt rossz dolognak egyébként csak azért fura h odajön egy csaj bókolni és én meg nem tartom magam olyan nagy számnak hogyha mondjuk összejönnék vele később ne csalódna bennem :/

Mert amennyi dicséretet néha mondanak.. hát a fele se igaz szerintem..

2013. júl. 21. 00:07
 10/37 A kérdező kommentje:
20 fölött vagyok már :)
2013. júl. 21. 00:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!