Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasitok / barátnőtök nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok / barátnőtök nem bízik bennetek mit csináltok?

Figyelt kérdés
Semmilyen szinten..nem vihetek telefont semmi..

2013. júl. 21. 01:36
 1/10 anonim ***** válasza:

először tisztázom vele a felállást,és hogy eddig és ne tovább.

aztán ez nem hat,akkor keresek egy új nőt és ha tuti a dolog,akkor pattintom a nemnormálist.

2013. júl. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem sokáig maradnék olyan ember mellett, aki meg akarja szabni ezeket a dolgokat..."nem vihetek telefont"


23 évesen ezt egyedül én döntöm el. Társra vágyok, nem egy újabb apukára. Részemről ez szakítóok.

2013. júl. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az már a veszett fejsze nyele.
2013. júl. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

egy kapcsolatban alap dolog hogy legyen bizalom.. ha bizalom nincs akkor inkább szakítok:)


főleg ha ilyet hallanék, hogy nem vihetek telefont meg stb.

2013. júl. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy van oka, hogy meg tegye. Megcsaltam, visszafogadott, de ez fèl ève volt, ès mindig ugyan ez a felàllàs, hogy nem vihetek..
2013. júl. 21. 01:45
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szándèkosan nem akarattal.. exem fenyegetett.. de csak csók volt... Megbocsájtotta.. ès megvadulok màr..
2013. júl. 21. 01:46
 7/10 anonim ***** válasza:

megbocsájtotta? hát olyan nincs. Aki egyszer átver, az megteszi újra, van miért bizalmatlannak lennie.

Szerintem ez így nem működőképes.

2013. júl. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

megvadulsz? Te főzted, ez van

mire számítottál, de komolyan, mivel a bizalom visszaállítás, nem úgy történik, a megcsalásod kiradírozom és kész, dolgozzál rajta, ez a büntetésed,

nézd ezért szokott az lenni ilyen esetekben, hogy a visszafogadás után ez csak időhúzás, nem igen szokott sikerülni újra N

2013. júl. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mit tehettem volna, ha az exem megfenyegetett, hogy meghal, ha nem megyek oda? Azt nem akartam.. azt mondta megèrti meg minden..de azóta nem hogy ugyanannyira nem bizik bennem, hanem egyre inkább.. pedig nem tettem semmit... Hazugságvizsgàlatra is el akar vinni -.- nem tudom ennek így mi èrtelme.. 11hónapos a kapcslat..
2013. júl. 21. 01:52
 10/10 anonim válasza:

Elég butus vagy, ha megeszel egy ilyen "fenyegetést", hogy meghal, ha nem csókolod meg mégegyszer... Ezzel megsértetted azt, aki - elvileg - a legfontosabb számodra.

A lényeg, hogy ezt már nem lehet meg nem történtté tenni, az pedig, hogy fél év után is így viselkedik, érthető, de sajnos el nem fogadható. Mondd meg neki kerek-perec, hogy te mindent megteszel, hogy visszaszerezd a bizalmát, most rajta a sor. Ha nem, akkor szakítsatok, komolyan.

2013. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!