Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon ciki, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon ciki, ha a fiúnak tánc közben feláll?

Figyelt kérdés

Társastáncra gondolok.Mambóztunk egy lánnyal,és csináltunk egy "latin kört". Ennek a lényege,hogy a fiú előreteszi a combját,a lány ráereszkedik,majd hátrahajol,leír a testével egy félkört majd visszahúzom.

Valóságosabban megfogalmazva,először úgy hozzám simul,hogy nekem nyomódnak a mellei,aztán a p*ncijával a combomra ül,majd kecsesen hátrafeszíti a testét,belém kapaszkodik,majd újra összesimulás..mindezt egy csinos,jó alakú,kedves csajjal..hát nem csoda,hogy felállt.

Szerintetek ez ciki? Ha észrevette,mit szólhatott hozzá? Kanos bunkónak gondol?

17/F


2013. júl. 21. 10:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egy kislányról van szó, akkor szerintem valamilyen szinten magában még örült is neki. :D


Amúgy meg ha nem is tölti el "büszkeséggel", akkor meg nem foglalkozik vele.

De inkább a női büszkeségre szavazok. :D

2013. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
A csajoknál ez úgy működik,hogy ha jól nézel ki,akkor örülnek neki, nedvesednek, de ha ronda vagy, akkor ez a reakció kb: "Fújj undorító perverz!"
2013. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy cseppnyi esze van, akkor tudja, hogy ez olyasmi, amit nem tudsz irányítani.
2013. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
De ha ronda vagy akkor elvárja, hogy ne álljon fel,mert a csajok szerint ronda fiú ne gerjedjen már rájuk.
2013. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ő 17 asszem

Nem vagyok ronda.(remélem)

2013. júl. 21. 11:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ronda,akkor nyert ügyed van.
2013. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok minden lány nevében beszélni, de én személy szerint nem tartanálak bunkónak, megérteném, hiszen ezek a nagyon simulós táncok fel tudják izgatni az embert! Talán zavarba jönnék és elpirulnék, de semmiképp nem tennék szemrehányást! Még ha nem is jóképű a társam, akkor sem...
2013. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
De akkor igen,ha nem lenne jóképű, te is ugyanolyan nő vagy mint a többi, nő-nő darab-darab ennyi.
2013. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de azért javaslom a dupla alsót (szűk fazonból).

Úgy is föláll, de legalább a lányon kívül más véletlenül se veszi észre.


(egy volt táncos)

2013. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem már egy csárdás elég ehhez sajnos... Vagy szerencsére?

Sőt nem is kell tánc elég egy érintés...



Hát 1 biztos erekciós bajaim sose voltak - és nem is lesznek mivel se nem iszom se nem dohányzom.

2013. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!