Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan vannak 12-13éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vannak 12-13éves lányok akik már voltak akár több pasival is? Ez eléggé hihetetlen

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 14:43
 1/6 Cyklon ***** válasza:
Hogy ne lennének,sőt,már ovodás korukban kezdik :D
2013. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Ez a cigányoknál fordul elő. De ők már csak ilyenek.
2013. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tavaly egy 12 éves lány azt akarta, hogy csináljak neki gyereket, mert olyan cuki pofa vagyok. :D
2013. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sajnos vannak, de sajnos nem a gyerek hibája, ezt látja a tévében... mondjak példákat ?


Barátok Közt : mindenki mindenkivel dug...


Éjjel nappal budapes... szintúgy..


Szapanoperákba megint..


De én előszőr a szüleiket lőném fejbe h nem figyelnek ennyire a gyerekre...

2013. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

és itt az internet,bár gondolom már akkor kezdenek ilyen dolgokat keresni,ha már érdekli igazán őket

élőben viszont még csak félnek pasizni

2013. júl. 19. 15:52
 6/6 anonim válasza:
nezem en is a tv-ben az ejjel-nappal BP-t. a baratok koztot. es minden mastbmegnezek. de megsem fekudtem meg le senkivel IGEN azt bevallom hogy olyan de nagyon vagyom ra de meg kb. 3-4 evig vagyni is fogok. 13/L
2013. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!