Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még? Egy balesetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Egy balesetben csúnyán megégett az arcom jobb fele, ezért egy nő sem akar velem igazán foglalkozni.

Figyelt kérdés

Mielőtt még nem történt volna meg a baleset, sok lánynak tetszettem, és elvileg még mindig helyesnek tartanak, de mihánt leveszem a maszkot, amivel valamennyire eltudom takarni az égett felét az arcomnak, egyből megváltozik a véleményük. Próbáltam már neten is ismerkedni, élőben is, de semmi pozitív visszajelzést nem kaptam. Volt hogy plázában próbáltam meg ismerkedni lányokkal, 1*-2* sikerült is valakivel megenni egy fagyit, meg jókat beszélgettünk, de aztán kérték, hogy muatassan meg az arcom, szerintük nem lehet olyan nagy gond vele. Akkor úgy voltam vele, hogy jobb ha tudja az ember, hogy hogyan nézek ki és meg is mutattam, de egyből jött a szöveg utána, hogy bocsi, de mennem kell, vagy legyünk csak barátok. Volt egy rövidebb kapcsolatom is, egy nónapig sem tartott, sajnos emiatt lett vége. Pár nap után közölte a lány, hogy neki ez nem megy, nem tud így együtt lenni velem.

Nem tudom mit tehetnék, hogy elfogadjonak így is, mert egyedül nem tudok élni. Próbáltam elfogadni a tényt, hogy azért ottvannak a barátaim meg a családom, nem is baj hogy nincs barátnőm, de nem sikerült megbírkóznom ezzel a ténnyel. Hiába vannak barátaim és hiába van családom, az nem ugyanolyan, mint egy barátnő, az életkedvem pedig lassan egyenlő a semmivel, nem udom feldolgozni ezzt az érzést, hogy sohasem lesz mellettem senki.



2013. júl. 19. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
22/F
2013. júl. 19. 18:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Plasztikáztatnod kellene. Ha nincs rá pénzed, akkor alapozó.
2013. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kihat az arcod a személyiségedre és ezen kattogsz akkor is mikor nem kellene.Nekem 4 nagyobb hegem van és rondák,de nem foglalkozok velük.


Biztos nem vagy olyan csúnya mint gondolod csak a sok kudarc miatt látod magad ilyennek.

Egy képet azért megnéznék rólad.


22l

2013. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi esély arra, hogy javítsanak rajta valamit? Az orvostudomány fejlődik, egyre új műszerek és technikák jelennek meg. Egyáltalán nem biztos, hogy így kell leélni az életed.

Ha jelenleg nincs mit tenni, akkor csak a nagy számok törvénye marad. Minél többször próbálkozol, annál nagyobb az esélyed, arra, hogy találsz valakit. Ne add fel.

Nekem is van egy jó nagy hegem, bár nem az arcomon. Nem törődök vele és kész. Legalább élek, ez a lényeg. A párom soha az életben nem hozta szóba, egyáltalán nem undorodik tőle.

2013. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha nincs pénzed plasztikára elmehetsz esetleg comic conra mint az aki mindíg feldobja az érmét, ott tuti betudnál csajozni :D
2013. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy te is megtalálod egyszer az igazit, akinek nem csak a külsőségek fognak számítani :) Tudom könnyű ezt mondani, de ne add fel :)) Esetleg küldenél (privátban) képet? Hány éves vagy?
2013. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja most látom a korod, 22 évesen még előtted az élet :))
2013. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem bénulásom volt (szintén arc) és úgy is tetszettem a páromnak pedig a kaja is kifolyt a számból annyira nem tudtam tartani az számat és pislogni sem tudtam. Nem egyszerű az biztos és egy égési sérülés is más... Szerintem az önbizalmadon kéne változtatnod. Most nem azt mondom, hogy csinálj úgy, mintha lenne, mert annak semmi értelme sincs, hanem növeld és tényleg higgyél magadban és abban, hogy de te ettől még szép vagy!


Ismerős ez az ember?:)



[link]

2013. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!