Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmem (barátnőm) 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem (barátnőm) 17 éves és több, mint egy éve küzd a pánikbetegséggel. Szüksége lenne valaki olyannal beszélni, aki kigyógyult ebből, mert mindent megtesz, de nem változik semmi. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

mindenképp segíteni akarok neki,mert nem akarom elveszíteni őt,és nagyon fontos nekem.szerintetek jó ötlet?


Hogy pontosan mit érez?eltévedést,nem tudja hogy hol van,mi van vele,vagy mit miért csinál..egyszerűen mintha nem lenne kapcsolatban a térrel..Kérlek aki már volt ebben, evezett ebben a hajóban írjon választ, hogy hogyan hagyhatná maga után ezt az egészet?!?!



2013. júl. 21. 20:22
 1/10 Cyklon ***** válasza:
egy dokit tudnék javasolni
2013. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is.
2013. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem pánikbetegség, menjen orvoshoz.
2013. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van már doktora,de az nem ér semmit.Magától akar talpra állni és egészségesen...az orvosa is mindent megpróbált már..de semmi:( besszélnie kéne egy olyannal,aki benne volt ebben,s tudja,hogy milyen.
2013. júl. 21. 20:30
 5/10 Kelemen Noémii válasza:
de pánikbeteg!!!!! biztos :D
2013. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a pánikbetegség nem olyan,hogy nemtud kimenni a lakásból s bla bla,stb.?

mert neki ezvan,és mondta olyan is,aki ehhez ért,s ezel foglalkkozik

2013. júl. 21. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:

hát a pánik betegség lehet az is, hogy pl hirtelen sok ember jön be a szobába, és rosszul lesz, vagy történik akármi, sok mindentől lehet, nem kell feltétlen ennek lennie.


Ez hogy nem tud kimenni a házhoz annyira nem értek hozzá biztos ez is a pánikbetegségekbe tartozik, de ez valami szociális félelem lesz, fél az emberektől, a tömegtől, hát végül is fél kimenni az emberek közé, a világba.


NA egyébként szerintem az az önerejéből talpra állni pont ami az életben nem fog sikerülni, a legjobb amit nekem mondtak erre, tapasztaltam, egy jó társaság ahol ő jól érzi magát, persze ez se feltétlen garantál semmit, érdekes dolog,, de hát én se tudok igazából semmit

2013. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Orvoson kívül más nem fog segíteni. A legtöbb ilyen betegségből egyedül lehetetlen kigyógyulni.
2013. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát például voltunk somlyói búcsún,s rosszullett egyből,ahogy tömegbe kerültünk.az első utcánál kikellett menjünk,vagy pl uszodában sem jó neki:(
2013. júl. 21. 22:39
 10/10 anonim válasza:
Nekem voltak regebben kisebb panikrohamaim.. en is ugy voltam vele,hogy majd kigyogyitom magamat,(rovid idoszakokra sikerult is) nem kell pszihologus aztan egyszer csak ugy a semmibol jott egy normalis roham es akkor mondtam,hogy irany a pszihologus.Kovetkezo nap felhivtuk(heim palban) es azt hiszem 1,5-2 honap mulvara volt csak szabad idopont.Nekem szerencsere nincs panikbetegsegem de a baratnod nagyon benne van ebbe a dologba.Mondd meg neki,hogy menjen el egy pszihologushoz mert ez csak rosszabb lesz.Nekem a pszihologus felajanlotta,hogy megtanit valamilyen legzogyakorlatot amit akkor kell alkalmazni amikor roham van es megnyugtat.Egyebkent szed valami gyogyszert?Nekem a haziorvosom a Nervenpflege gyogynyovenyes gyogyhatasu keszitmenyt(tehat nem gyogyszer) ajanlotta,a dm uzleteibe is megvasarolhato.3x1kellett a kritikus idoszakban bevennem.Tomoren most csak ennyit tudtam osszeszedni de ha barmi kerdesed/tek van irj nyugodtan!Oszinten jobbulast a baratnodnek!
2013. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!