Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ez normális?

Figyelt kérdés
Egy srác visszautasított nem kellek neki,és annyira rosszul esik a VISSZAUTASÍTÁS hogy az valami hihetetlen,nagyon fáj és éget belül majd kiszakad a mellkasom közepe,szinte hányingerem van.Ez normális?Mással is előfordult már?

2013. júl. 21. 20:40
 1/9 Cyklon ***** válasza:
Nem voltál az este ez van :D ne okold magad :D
2013. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki átesik ilyenen, majd enyhülni fog ez az érzés.
2013. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Basszus nálam ez egyre rosszabb.Túl érzékeny vagyok.Nem tudom mit csináljak ezzel az érzéssel magamban.Nem nagyon tudom kezelni :-(
2013. júl. 21. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Sírj! megkönnyebbülsz töle
2013. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm a tippet tényleg nem sírtam nem is nagyon tudok most csak nyomódik a mellkasom a torkomban a gombóc.Lehet elfojtom vagy fojtanám ezeket a dolgokat de sajnos nekem nagyon sok tünet jelentkezik egyből.Az a baj.
2013. júl. 21. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
hidd el nem egyszer fordult velem elő, de ne legyél gyenge, sírd ki magad aztán állj talpra, egy visszautasítás még nem a világ vége..
2013. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van tudom.
2013. júl. 21. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha találsz valaki mást, akkor hamarabb megbirkózol vele. kegyetlenül hangzik, de sajnos ez van
2013. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hallgass erőteljes zenéket, amiknek van tartalmuk... nekem ez be szokott válni, vagy menj jóóó messze mindenkitől és üvölts, vagy sírd ki magad, találsz olyat aki megérdemel, és akit te is megérdemelsz! :)
2013. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!