Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz a vékony hosszú láb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a vékony hosszú láb?

Figyelt kérdés

Magas vagyok és "vékony" ez alatt ne azt értsétek , hogy csont sovány mert az más.

A lábammal van gond , hogy vékony, persze van combom és vádlim is de nagyobbat szeretnék és tornázok is de semmi, sokat eszek de nem hízok ilyen az alkatom , de engem nagyon zavar. Valaki esetleg valamit tudna valamit mondani , hogy mit tegyek ?:S



2013. júl. 22. 01:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
48%
Nekem abszolult tetszik... :), képet küldhetsz privibe :))
2013. júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát...fiúknál gáz, lányoknál nem! :D döntsd el melyik vagy. Ha lány vagy, hagyd!!!kva jó! :P ha fiú, akkor menj kondiba lábazni! vagy még jobb minden nap biciklizz, menj fel egy nagy emelkedőn, hogy fájjona combod, és a nyár végére jók lesznek! :)
2013. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem nem az.. Istenem egy kis önbizalom nem ártana :D
2013. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is ilyen es imadjak a pasik.. :) nem is kicsit...
2013. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Mivel én alacsony vagyok így csak álmodhatok egy hosszú lábú nőről de egyébként nagyon tetszik :)
2013. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! És eléggé szégyellem a lábaimat :/
2013. júl. 22. 01:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld! :) manapság ez tetszik a fiúknak. Ha neem vagy elégedett sportolj valamit, de ne akarj hízni vagy ilyesmi
2013. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Nekem különösen fontos a lábak milyensége és bolondulok a vékony lábakért, ne szégyelld! Nem lehet mindenki tökéletes, lehet ami magadon nem tűnik annak, más számára nagyon is az.

A videóban a lány 180 cm magas és elég vékony lába van. Az nem kifejezés, hogy mennyire tetszik úgy lábastól, mindenestől. :D

http://www.youtube.com/watch?v=sQirSUZDMU8

2013. júl. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a sport mozgásban tegyél fel kérdést ez ügyben,aztán ha az ott kapott étrendet és edzéstervet maximálisan betartod,akkor fél éven belül már komoly változás is lehet a lábadon és az egész testeden.
2013. júl. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem gáz, de mégis milyen vékony? muti egy képet.
2013. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!