Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a világ legross...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a világ legrosszabb érzése a reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 06:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

Szeirtnem a leggyötredelmesebb az mikor hazamész ledobsz magadról mindent és Ő ott vár az ágyon közelebb mész hozzá, végigsimítod a domborulatait, érzed szitne hogy kíván téged leglaább annyira, mint te őt. újjaiddal végigsimítasz rajta, megborzongz tőle

és egyszer csak felkapod, magadhoz szorítod

és épp kibontanád a sört mikor rájössz, hogy a nővéred volt kö*ög és csak üres sörösdoboz... :(

2013. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az éhség.
2013. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Alfonzínának van igaza !

Azért az sem piskóta, amikor a másik azt mondja, hogy szeret, de közben másokkal is kavar!

2013. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
tévedés, az sokkal rosszabb, mikor a reménytelen szerelem kimúlik, és utána csak egy űr marad...
2013. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
sztem meg ha elmülik,akkor 'felszabadul' az ember.
2013. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs rosszab :( de hát nekem csak ez jutott.. mindig ezt hozza a sors :(
2013. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Volt már reménytelen szerelmem. De számomra rosszabb érzés mikor a párom az exéről beszél, és napról napra fogyogat az önbizalmam.
2013. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem,az a legroszabb ha éhes vagy és még nincs kész az ebéd ;) Tapasztalatból mondom :DD
2013. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
hogy lehettek ilyen éhenkórászok? én ha 1 napig nem eszem, akkor se vagyok éhes annyira :D
2013. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jóóó az te vagy én viszont szeretek enni!!A szerelemnél jobb a kajálás!!! :P
2013. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!