Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem? Legrosszabb ami történhet.

Figyelt kérdés
egy felesleges dolog ami tönkretesz...miért van vele mindenki annyira oda?
2010. jan. 8. 23:05
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
57%
attol hogy most szakítottál vkivel attol nem kell elbaszni mindenkinek a kedvét
2010. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
56%

mikor az előző barátommal szakítottam / szakított velem akkor azthittem ősszedől a világ, mikor kihevertem én voltam a legboldogabb, minden rendben volt

mostani barátommal nagyon imádjuk egymást, mégis féltem, félek hogy baj lesz, félek a csalódástól...szóval félek én már mindentől

igen kicsit rossz ha szerelmes vagy mert ha nem tökeletes minden akkor minden rossz de amúgy a világ legszebb dolga szerintem

L19

2010. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:

van még egy rosszabb: ha nincs szerelem.

az még jobban tönkretesz.

2010. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
mivel baszom el a kedved?ha egyszer az akkor az ha te nem tudod elfogadni sajnálom úgyis pofára esel...
2010. jan. 8. 23:12
 5/55 A kérdező kommentje:
ha nincs szerelem nincs csalódás... viszont az tényleg rosszabb ha a szerelmet nem viszonozzák
2010. jan. 8. 23:13
 6/55 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek, a szerelem teljesen szükségtelen, legalábbis annak, aki nem akar sem családot, sem gyereket.
2010. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
pontosan
2010. jan. 8. 23:15
 8/55 anonim ***** válasza:
60%
Hé kérdező, ne ide vetitsd ki aberrált lelked elfajzásait hanem tudod: a pszichiáter a barátod;)
2010. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
de nem mindenki van úgy, hogy nem akar se családot se gyereket, tehát mégse teljesen fölösleges.hoppá
2010. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
mivan rossz volt a gyerekkorod azt gondoltad jössz ide kiosztani az embereket?szüleidnél panaszkodj ne itt éld ki magad:)
2010. jan. 8. 23:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!