Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az állatos szex nem illegális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az állatos szex nem illegális?

Figyelt kérdés
Sok videót lehet látni nete,kutya nővel,férfi lóval stb..Erre nem pöccennek be az állatvédők?

2013. júl. 22. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem vagyok állatvédő de igen ki szoktam akadni rajta. Szegény állatok :(
2013. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is undorító dolog
2013. júl. 22. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ember azt hinné, hogy az alatt a 3 évezred alatt valamit csak fejlődött az emberiség... áh... "Nyugodtan mászhatunk

vissza a fára,Mert baszik a világ a romantikára!"

2013. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégis van rá kereslet... ilyen az ember. A nőket nem sajnálom, de azokból a nyomikbol szappant csinálnék...
2013. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A törvények értelmében illegális.

Ha a kutya magától ugrik rá a csajra, és húzza meg ott valószínű a kan blöki is akarja és az ember-nősténnyel, így az talán annyira nem kínzás, de azért ez csak elvi felvetés, a törvény minden jellegű ilyen cselekményt az állatkínzás alá sorol, azaz röviden: DE illegális.

Aki meg nem érti, hogy ha illegális miért van mégis? Amiért pl. a drogdealerek is. Kereslet van rá? Eladható? Törvénytelen. Igen igen és igen.

2013. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Értem én,hogy van rá kereslet,de itt azért könnyebb visszanyomozni,hogy kik is csinálták és tették fel a videót,mint egy kulombiai kokaintermesztőt,aki 76 országon keresztülviteti a cuccot,mire ideér.Ezért nem értem a dolgot.
2013. júl. 22. 12:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Az állatviadalok is illegálisak, legyen az kutya, vagy szárnyas...mégis rengeteget tartanak közülük...
2013. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es ez meg mi már hogy a nő az csinálhatja egy férfi meg nem?

Azért annál a nőnél sem 100 minden, de neki elnézed?:D

2013. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaja :-D Ha rá engednek egy lovat a nőre, akkor élvezze csak ha már annyira akarja. Láttam egy videót ahol valami dagadt gyerek a nagy testű lealtatozott kutyáját dugja miszionarius pozban. Na azt simán agyon vertem volna.
2013. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!