Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ebben a helyzetben ennyire 'kedvesen' viselkedik?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy jól fogalmaztam meg a kérdést, de kifejtem bővebben (előre is elnézést az ékezetek és az esetleges helyesírási hibàkért, mobilról írok. Igyekszem odafigyelni!)


Lényeg a lényeg, kb. 2 éve megismetkedtem egy férfival a Facebook-on. Nagyon jól kijöttünk egymással, de az elején szólt, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot. Ennek ellenére felmentem hozzá pàrszor (nem csak szex volt, gyakran, nem is olyan keveset beszélgettünk). Azóta van már barátnője.


A sors úgy hozta, hogy egy helyen dolgozok a sráccal most. A mai napig gyakran beszélgetünk. Olykor-olykor elejt egy-két megjegyzést a történtekre (egyáltalán nem bántóan, cinikusan, gonoszan, stb), ilyenkor mindig egymásra mosolygunk.


Mai napig, ha szólok, bármiben segít (bútorokat elhozni, stb). A munkahelyen is segítőkész.


Csak nekem furcsa ez? Rajta kívül egy ilyen 'kapcsolatom' volt, de annak a férfinek nem is létezem már (nem mintha baj lenne)



2013. júl. 21. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy felnőttként tudja kezelni a helyzetet, vagy le akar még fektetni párszor.
2013. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne udvarias?
2013. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akármilyen elterjedt is sajnos ez a nézőpont, nem minden férfi ez a "lefektetjük-elfelejtjük" gondolkodású. :)

Igaza van az előttem szólónak, miért ne lehetne udvarias?

2013. júl. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem h ez miért probléma, és sztem se általánosíts bár tudom ez nem könnyű. Az első válaszolóval értek egyet bár ha régóta dolgoztok együtt és nem nyomul akkor az első megoldás lehet. Ha viszont fog akkor a 2.
2013. júl. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is kedves, segítőkész vagyok bármelyik exemmel, vagy szeretőmmel. Anno sok örömet okoztunk egymásnak, miért ne lenne ez természetes?

34F

2013. júl. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!