Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már beteges? Ha nézem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges? Ha nézem ezt a videót folyton arra a srácra gondolok, akivel elszúrtam a dolgokat és minket képzelem oda.20/L

Figyelt kérdés

Az a durva, hogy nem is jártunk, és csak 3szor találkoztunk. Levelezés kb. 5 hónapig tartott, a találkozás is ez idő alatt történt. Az egyik találkozásnál(házibuli) viszont csókolóztunk, ölelgetett, aminek minden egyes pillanata még mindig élesen bennem él. Aztán utána elszúrtam és szerintem el akar felejteni, mert már nem is levelezünk.:(

http://www.youtube.com/watch?v=apFV5sEEax4


2013. júl. 22. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kicsit az
2013. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit :S az a szar, hogy ezzel gyötröd magad...
2013. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!