Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszem elszúrtam a dolgokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszem elszúrtam a dolgokat, helyre lehet még hozni?

Figyelt kérdés
Van egy srác lassan 1 éve hogy nyomul,még az elején nem gondoltam komolyan a dolgokat.Beleszerettem ,de nagyon!Egy helyen egymás mellett dolgoztunk,de én átkerültem máshova.Kevesebb időt tudtam vele tölteni,ami nekem is rosszul esett.Amikor sikerült elszakadnom mindig azt mondta hogy most nem ér rá velem foglalkozni,meg hogy nincs mit csinálnom menjek vissza a helyemre.Ezek nekem nagyon rosszul estek és végül már nem mentem.Éreztem hogy távolodunk,és van aki átvegye a helyemet (ráhajtott egy másik)Annyira kibuktam hogy sírtam nem előtte ,de látszott.Kérdezte hogy ő bántott-e meg ,hazudtam nem mertem megmondani.Ő azt hitte hogy egy másik srác miatt.2hétig egyáltalán nem szóltunk egymáshoz.Volt olyan megjegyzése hogy megbántottam,de nem kérdeztem vissza mert sajna nem olyan volt a helyzet.Mostanra már néha beszélünk,de nem úgy mint rég,de még mindig hoz nekem csokit meg azt mondja "hogy azért szeretlek".Miért?Hogyan szerezzem vissza,és hogyan tegyem félre a másik lányt?
2009. dec. 5. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek szerint tudjátok egymásról hogy szeretitek egymást valamilyen formában mindenképpen. és szerintem így, emiatt nyugodtan beszélhetsz vele őszintén. ha jól értem a másik lánnyal nem jött még össze, ezek szerint ő sem probléma egyelőre.
2009. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele,de kitért és elment.A másikkal még nem jött össze,de a lánynak a személyisége sokkal erősebb mint az enyém,és jobban is néz ki.
2009. dec. 5. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nem tudom mennyire vagy hajlandó futni egy srác után. szerintem egy próbát azért megér hogy leültesd és meg mond neki / megkérdezd hogy mi van?
2009. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25,bár eddig azt mondtam nem futok utána,kell nekem és szeretem.Sajnos nincs túl sok tapasztalatom,de ha ő képes volt majdnem 1 évig szédíteni asszem teperhetek én is egy kicsit.Csak félek hülyét csinálok magamból mer már késő!
2009. dec. 5. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
háát te érzed mikor sok már, mikor vagy túlságosan 'nyomulós', én speciel nem szeretem ha nagyon rám mozdulnak úgy értem ha már kicsit olyan erőltetett vagy nem is tudom. de ha ezt érezné tuti jelezné szerintem. úgyhogy próbálkozz szerintem nyugodtan. és ha nincs semmi reakció akkor ejts meg egy újabb beszélgetési kísérletet, de ezúttal ne hagyd megszökni, hallgasson meg válaszoljon. ennyit igazán megtehet. node én azért talán ehhez kicsit taknyos vagyok (23F) úgyhogy megjegyezném hogy ezt én gondolom így, díjaznám ha más válaszoló megerősítene vagy kijavítana, ha esetleg szükséges.
2009. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy "taknyos"lennél azért mert fiatalabb vagy nálam.Lehet több tapasztalatod van,vagy érettebb vagy a korodnál.Köszi a válaszokat,megpróbálom még egyszer hátha.
2009. dec. 5. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit és sok sikert :)
2009. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!