Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adtok különböző válaszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adtok különböző válaszokat a kérdező személyétől függően?

Figyelt kérdés

azt látom itt egy-két válaszolónál,hogy totál ellentétes választ adnak a kérdezőnek és ez a személyétől függ

most akkor azoknak a válaszolóknak ilyen kavarás van az agyukban?:D


pl ha csaj rakja ki a kérdést akkor negatívan szóltak hozzá,de ha csávó akkor bíztatták


2013. júl. 22. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és mi a kérdés?
2013. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kivéve én

Én mindig negatív választ adok

2013. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki hogyan és mit kérdez. Nagyon nem mind1 ám. Nem ismerjük a személyüket, nem tudom miről beszélsz.
2013. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
azért akérdés tipusa, és tartalma is sokat nyom a latba, ohgy mit írjak. nem is beszélve arról hogy én mit gondolok a dologról.
2013. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Liz* ***** válasza:
Mármint a kérdező nemétől függően? (csak a példádból gondolom, hogy erre gondolsz inkább) személy szerint ez rám nem igaz, mindegy, hogy a kérdező lány vagy fiú, nekem van egy véleményem vagy egy tanácsom, amit megírok, ha akarok, legyen az negatív vagy pozitív, nincs köze a nemekhez. Nem fogok pl. egy fiút bíztatni, ha látom, hogy tök hülyeséget kérdez.
2013. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hát azért ez elég gyermeteg megállapítás. Főleg függ attól, épp milyen kedvem van, és egyébként is mindig feldobok egy érmét ami eldönti hogy most jó vagy rossz hangulatú választ adjak.


Meg magától a kérdéstől stb, mint például a legtöbb kérdés aminek értelme sincs,


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__46..


és persze biztos jön mr.szuper jó ember, aki add valami "értelmes" választ, mert hát full reális hogy gatyában ül a gép előtt miközben sajt szag árad a farkából..

2013. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

egy konkrét példa,hogy felfogjátok:


egy csanak a kérdése volt,hogy randi után nem hívta fel a csávó és hogy miért nem hívott még?

erre azt a választ kapta,hogy nyugodtan várhat még akár 2 hetet is mire felhívja akkor sincs semmi,mert az belefér,

egy fiú is kiírt egy hasonló kérdést,hogy randi után mikor hívja fel a csajt,erre azt válaszolták,hogy azonnal és ne várjon napokat


és ugyanazok a válaszolók voltak

2013. júl. 22. 21:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Én mindenkivel egyaránt trollkodok ha a kérdése hülyeség. Komoly kérdésekre meg igyekszem normálisan válaszolni.
2013. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

vannak hülye kérdések, vannak komoly kérdések, vannak önsajnáltató kérdések és még 100 másik. Én is mindig más véleményt adok, egyszer azt mondom:

- növessz már a lábad közé, és légy férfi, máskor pont ellenkező.

De ez függ, hogy mi is a baja. Lehet valakinek nagy bajnak látszik valami, de én tapasztalat szerint válaszolok.

Szóval ha valaki panaszkodik, mert nem mer leszólítani egy lányt, az szerintem bénaság, a másik meg éppen egy megromló, hosszú kapcsolatban keres kiutat (miután láthatóan mindent megtett amit csak tudott)

De sokan ezt egy nehézségű problémának veszik.

2013. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem értelek.... Abban a kérdésben nyilván az volt az optimális, hogy nem 2 hetet kell várni. Ettől függetlenül, ha valakit nem hívnak fel rögtön, az nem jelenti rögtön, hogy nem kell a másiknak.


Nem értem a problémád. Két más dolog.

2013. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!