Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adtok különböző válaszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adtok különböző válaszokat a kérdező személyétől függően?

Figyelt kérdés

azt látom itt egy-két válaszolónál,hogy totál ellentétes választ adnak a kérdezőnek és ez a személyétől függ

most akkor azoknak a válaszolóknak ilyen kavarás van az agyukban?:D


pl ha csaj rakja ki a kérdést akkor negatívan szóltak hozzá,de ha csávó akkor bíztatták


2013. júl. 22. 20:59
1 2
 11/14 Pretty_Fighter ***** válasza:
Mert egy sz*r az egész,és engem is folyton lepontoznak mindenféle válaszolmnááááááál:D
2013. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A telefonos példádhoz:

Csajnak írni, hogy pasik sokszor hülyék és sokszor váratnak, ezért ne lepődjön meg és ne izguljon

Pasinak írni, hogy ne legyetek már szemetek, nem kell váratni, hívjátok azonnal!

(én ugyanannak a logikának látom, nem teljesen 2 különbözőnek mint te)

2013. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

kérdező, akkor is hülyeség. Akkor tessék én meg olyat láttam, hogy kb ilyen tök jelentéktelen semmiség és már jó hogy nem "A POKOLBA VELE!! A LEGFÁJDALMASABB HALÁLLAL KELL HALNIA!!" szerű válaszok jönnek,.


Mert valami csaj pasija mint mondtam valami jelentéktelen kis dolgot csinált, pl nem írt neki vissza facebookon!! :O:O mert hát hogy a francba lehet más elfoglaltsága mint a facebook vagy ez az oldal, egyébként is minek adsz olyan válaszolok véleményére akik ("és ugyanazok a válaszolók voltak") ezek szerint itt élnek.


Ú lefogadom tökéletes rálátásuk van a dologra, nem tök mind1, szard le, kb ez az egyetlen normális dolog amit tehetsz, ez nem valami hüü de komoly oldal, nem kell ilyen komolyan venni, kb a hülye facebook postokkal van egy szinten


[link]


tessék értelmesebbnél értelmesebb válaszok. De kit érdekel, na, ezzel se kell foglalkozni, úgyse ér semmit


ja meg tessék még egy példa ahol már egyesek máris pedofilnak meg mit tudom én minek hívnak egy srácot, meg a börtönben való jövőjét tervezgetik


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__46..


pedig valószínűleg nem ő az egyetlen aki ezt csinálja, és full félrevan értelmezve és túl van hypolva az egész

2013. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A lányok nem képesek egyenes választ adni, mindig alkalmazzák a kegyes hazugság lehetőségét. Ez pedig kétséges.
2013. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!