Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy csajról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy csajról, aki azt mondaná, hogy szerelmes belétek, csak azért nem mutatja ki, mert zavarban van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én aranyosnak tartanám :D Persze Én sem mutatnám ki ha szégyenlős lennék :D
2013. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piriiiiii ***** válasza:
Hát furán néznék rá, és nem azért, mert magam is lány vagyok, hanem azért, mert ha zavarban van ahhoz, hogy kimutassa az érzelmeit, akkor ahhoz nincs zavarban, hogy elmondja? Kicsit önellentmondásos ez...
2013. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lányoknál cuki, mert mehet a "hódítás".

Fiúknál már kínos a dolog, mert ha a csaj is szégyenlős, nincs az egészből semmi, viszont ha a csaj "irányít" mert azt akarja, hogy legyen előrehaladás, egy idő után nem esik jól a srácnak és olyan érzései lehetnek, amit amúgy a másiknak nem állt szándékában kiváltani. Velem az utóbbi volt és nagyon megviselt...

2015. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!