Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam olyan rosszul, mintha összetörték volna a szívem?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy közösségi oldalon egy fiúval. Nem sokat beszéltünk, max egy hetet. A múltkor szomorú volt, nekem panaszkodott, hogy a barátnőjével pár hete szétmentek. Én vigasztaltam, meg egész jól elbeszélgettünk minden nap. Erre mondja, hogy összejött egy másik lánnyal. Annyira szíven ütött a dolog, pedig nem is ismerem a fiút, külsőre is csak helyesnek tartom. Már beleéltem magam, hogy jól megismerjük egymást, aztán majd találkozunk, stb.. Erre jött ez, de azt mondta, hogy attól nyugodtan beszélgethetünk meg találkozhatunk is. Annyiból örülök, hogy most jöttem rá, hogy milyen is, de még könnyeztem is, mikor írja, hogy barátnőjénél van, haragszok-e rá. Más volt már hasonló helyzetben? Ez nem szerelem volt, mert szinte nem is ismerem még, akkor micsoda?
2013. júl. 23. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak remény... hogy találtál valakit, akivel jól eldumáltok, szimpinek tartod, helyesnek kép alapján, beleéled magad, hogy végre rátaláltál...


Aztán jön a pofáncsapás, hogy ja nem, mégsem.

2013. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy az ember beleéli magát egy fantáziába.
2013. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!