Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pici cici krízis? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici cici krízis? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig a pontig egy magabiztos lánynak mondhattam magamat, de most már 17 évesen rá kellett jönnöm, hogy bizony nem fognak tovább nőni a melleim, hisz a családban mindenki másnak kicsik. Ami ráadásul csúnyábbá teszi őket, az az, hogy még csak nem is egyformák és régen volt egy lovas balesetem, amitől a mellkasom egyik oldalán pár borda kintebb áll. Ezzel a problémával, ugyan fel kerestem egy erre szakosodott orvost, de csupán annyit tudott mondani, hogy "esztétikai hiba". És ami azt a maradék önbizalmamat is derékba töri: a nővéremet még kisebbekkel áldották meg, aki 22 éves és még egyszer se volt párkapcsolata. Eltűnődtem, hogy vannak ilyen állítólagos (") mellnagyobbító tabletták ill. krémek, hogy ki lehetne próbálni, hát ha használna valamit, de sajnos sokaktól hallottam , hogy ez mind csupán pénzkidobás.

Szerintetek mit csináljak..



2013. júl. 23. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Nekem is kicsi a mellem, a pasim mégis imádja őket fogdosni. :D
2013. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tudom ez a legnehezebb, de fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Ez a kisugárzásodon egyből meglátszik és a ki szeret, az a kis melleiddel együtt fog szeretni.

Míg vívódsz magaddal, ezt megérzik rajtad a pasik és még ha be is jössz nekik, nem fognak kezdeményezni.

A krémek, tabletták valóban pénzkidobás, csak műtéttel lehet formálni a melleket.

28/f

2013. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kamasz koromban kiestem az épülő emeletről a sóderra, nekem is kicsit elmozdultak a bordáim nagyon nem látványos de tapintható. Nekem úszást javasoltak de nem igazán segített. A legfontosabb hogy fogadd el így magad, attól hogy nem nagyok a melleid még lehetsz jó csaj. Ha pedig majd beléd szeret egy srác hidd el a legkevésbé fogja érdekelni a melled. Szóval fel a fejjel ;)
2013. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt tudom mondani, mint az előttem szólók. Ha egy fiú beléd szeret, nem a melled miatt fog... elfogad olyannak, amilyen vagy, hisz azért szeret.

Megkell tanulnod elfogadnod magad, szerinted megéri életed végéig ezen a problémán gyötörnöd magad? Szerintem nem... egyszer élsz, használd ki, és szarj le mindent, és mindenkit, hogy mások mit gondolhatnak. Ha ráfeszülsz a dolgokra, az meglátszik a kisugárzásodon is, és az elég ijesztő tud lenni, majd önbizalomhiányt okoz.

2013. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogadd el magad úgy, ahogy vagy és akkor más is elfog. DE nagyon fontos és ezt ne felejtsd el soha. Soha ne mutasd a kebleid nagyobbnak, mint amekkorák, mert az a hazugság egy formája és szörnyen lelombozó. Nem azt mondom, hogy csak a melleid miatt tetszhetsz esetleg valakinek, de az összképbe beletartozik, tehát, a tényleges méretű összkép tetsszen valakinek, ne a mű.
2013. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tereld el a gondolataidat erről a témáról!!!!!

Tanulj,keress elfoglaltságot magadnak.Kösd le magad valahogy valamivel mer ha állandóan ezzel foglalkozol,akkor........?Majd 26 évesen is ráérsz fiúzni

2013. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Pj0tr ***** válasza:

Vállalom női mellek kézrátétellel történő növelését. 10000 Ft/db.

Pénz visszafizetési garancia.

Ha nem sikerül a második kezelés ingyenes és ha ezután sem hoz eredményt akkor visszaadom a pénzt.

Urak kíméljenek!!! :P


Komolyra fordítva.

A párkapcsolat se úgy megy, hogy betöltesz egy kort és alanyi jogon jár a dolog! Ha a 22 éves nővérednek még nem volt párkapcsolata, akkor az nem azért van, mert kicsik a mellei. Millió oka lehet. Nem akar. Személyiségi problémák. Egy olyan pasira vár aki nem létezik, vagy éppen ő teljesen elengedte magát (nem feltétlen a súlyra gondolok) közben meg a várja a herceget fehér lovon aki gazdag, szép, kedves stb...

De gondolj bele, hogy anyukádnak is összejöttetek ti és ha családi a vonás akkor neki se görögdinnye méretűek.

2013. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
SEMMIT NE TEGYÉL!
2013. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Inkább áldd a sorsot,hogy nem tejcsárdák! Nekem is kicsik és mennyire jó,hogy felvehetek bármit melltartó nélkül,nem lóg,nem himbálózik fel-alá,nem csapja arcon a partnerem szex közben. Egyébként is nagyon sok férfi inkább a kis melleket szereti.
2013. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utolsónak van igaza. Fiú vok és a közepes és kicsiket szeretem. A melltartó nélküli viselet meg egyszerűen örjítő!!! Kár hogy minden csak szivaccsal császkál a melle helyén....
2013. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!