Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Őszintén, nagyon csúnyák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Őszintén, nagyon csúnyák az ilyen aszimmetrikus cicik? L/18

Figyelt kérdés

Szerintem gusztustalanul aszimmetrikusak és túl nagyok a mellbimbóim. A jobb oldali rosszabb, mint a bal, nagyobb a bimbi és néha olyan, mintha picit lógna, meg oldalra állna, plusz még egy nyamvadt anyajegy is van rajta. Ruhában nem látszik, de engem rettenetesen zavar:

[link]

[link]

[link]

Arcra és alakra egyébként nagyjából csinosnak mondható vagyok, buszon, utcán van sok férfi/fiú, aki megnéz, és még saját magam sem látom rondának magam (bár olykor elbizonytalanodok.)

Tudom, hogy ha lesz valaki, aki szeret, akkor nem a fura cicijeim miatt fog dobni, de éppen az a baj, hogy eddig életemben még soha nem közeledett hozzám úgy igazából senki. Mindig is félénk, csöndes lány voltam, enyhén önbizalomhiányos.

Inkább a belső értékek érdekelnek, és én sem tökéletes küllemű férfire vágyom, csak olyasvalakire, aki jószívű, értelmes ember, és az egész lényemet képes lenne szeretni.

De nagyon szeretném, ha igazán szépnek is látna, ezért kérdezlek titeket, idegeneket. Tudom, hogy undorító dolog tőlem közszemlére tenni a cicijeimet, de a környezetemben senkitől nem mernék úgy véleményt kérni, hogy megmutassam őket.

Szóval marad az ismeretlenség "áldása".



2013. júl. 7. 21:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

hát nekem nembejövös. sorry.

de lessz olyan aki nyálat csorgat majd rá itt :D nyuggii van :)))

2013. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Az asszimetria még elmegy, de azok a mellbimbók tényleg elég gusztustalanok:/
2013. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Atyaisten aszittem h egész mell bimbóból áll...sorry de plasztikai sebész
2013. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg nem szép. Bocs, de véleményt kérdezted.
2013. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Ha amúgy szimpi vagy akkor engem hidegen hagyna
2013. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Elég undorító bocsi.Ilyet még nem is láttam.
2013. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
50%

Ne legyenek ábrándjaid, nincs teljesen egyforma két mell...

Sőt, senkinek se egyforma a két fele.

Max hasonló. Szerintem szép melleid vannak. Örülnék, ha a kezeimben tarthatnám.

2013. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek a rakétáid.
2013. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Engem izgatnak, szép nagy cicik ezek, puszi rájuk! ;)

25/ffi

2013. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszenél és összejönnék veled ,akkor a melleid már nem befolyásolnák a kapcsolatunkat. és lehet szeretni azokat a mellbimbókat :)
2013. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!