Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm/90kg vagyok. Mennyi az...

170cm/90kg vagyok. Mennyi az ideális testtömeg? Mennyi idő alatt tudom ezt elérni? Fogyókúrát milyet válasszak? Mennyi egy 15 éves fiúnak az átlagos kalória bevitele?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm

15/F


2009. aug. 19. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Mennyi az ideális testtömeg?65kg körüli..de ez mindenkinél változó..van aki 75 mégse néz ki csak mondjuk 67-nek kb..ítéld meg másokról..válassz 1 olyan fiút aki tetszik(ezt nem melegségből,ez 1általán nem az) vagy úgy veszed észre hogy a lányoknak tetszik, és próbálj addig fogyni ameddig hasonló kinézetű nem leszel:D..mármint testre..nem arcra..ilyesmi..

Mennyi idő alatt tudom ezt elérni?Fogyókúrától függ..az átlagos leadásod 1kg-1.5kg/hét lehet ha nem eszel sokat és sportolsz is 1 kicsit

Fogyókúrát milyet válasszak?Amilyet akarsz:)..arra vigyázz hogy ne legyen túl drasztikus,az nem tenne jót!-valamint már az is előrehaladás hogy nem eszel kenyeret,zsíros dolgot,olajosat...próbáld meg a gyümölcsöt és zöldséget előnyben részesíteni.

Mennyi egy 15 éves fiúnak az átlagos kalória bevitele?-erre sajnos nem tudok válaszolni:(


Lehet kicsit összedobott lett de remélem nem pontoztok le:D

Sok Sikert!

2009. aug. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

küldj egy képed, tudok segíteni!!

nem kell hogy az arcod bennelegyen. lényeg a problémás terület

2010. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!