Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell csokolozni? Eltudnat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csokolozni? Eltudnatok nekem magyarzni? Mert van egy fiu. Es mar regebben is szeretet volna megcsokolni. De visszautasitottam, mert nem tudom h h kell

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 12:01
 1/7 Ráhel14 ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy hogy kell. Hiszen az mindenkinek érzésből jön. Ha úgy érzed nem leszel elég jó, jobb ha tudod mindenki így kezdte. És menni fog csak bátorság kell, hogy megpróbáld. Menni fog!!! Én szurkolok ^^
2013. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
próbálj a lábujjaddal .. és nyugodj meg biztos sikerül:P
2013. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem tudod hogy kell. Hidd el nem fogja cikinek tartani, sőt még tetszik is neki. Majd ő megmutatja. Remélhetőleg tudja hogyan kell.
2013. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bízd rá magad. Majd ő megtanít rá.
2013. aug. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

tök egyszerű !


a mutató újjaddat tövig fel nyomod a seggedbe, aztán lecumuzid és utána beleköpsz a gyerek szájába. utána meg kinyalod belőle

2013. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csukd be a szemed s bizd rá magad.


persze elöbb tépd szét a pin kódod cetlijét.

2013. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak arra vigyázz össze ne keverd a csókot az anális szexel.
2013. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!