Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez így köztünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ez így köztünk?

Figyelt kérdés

Van lány, akivel már régóta ismerjük egymást, és mindig jóban voltunk, igazán még vitáink sem voltak, viszont mindig csak barátok voltunk.

Ő 4 évvel idősebb nálam, bár ez mostanában már kevésbé zavaró, sokkal több közös témánk van, mint régen. Ritkán találkozunk (volt, hogy évekig nem is beszéltünk), én szeretem őt, és sztem ő is engem (legalábbis ezt érezteti velem) de valahogy sosem alakult ki köztünk semmilyen kapcsolat. Én sem tudom igazán, hogy mit érzek iránta, és elveszíteni sem akarom, mert egyébként neki sosem tartottak túl sokáig a kapcsolatai.



2013. júl. 22. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor derítsd gyorsan ki, hogy mit érzel iránta, és az alapján lépj.


Azért az, hogy ő 4 évvel idősebb, nem hangzik jól...

2013. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent a 4 év!:) Legjobb barátnőm 35, pasija 34, lassan 10 éve együtt élnek harmonikus kapcsolatban.

Szerintem előbb magadban tisztázd le mit érzel, addig ne kavarj bele a levesbe, mert lehet csak elhidegül tőled. Ráérsz akkor kikérni a véleményét, ha már biztosan tudod, hogy többet akarsz.

2013. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!