Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is imádjátok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is imádjátok az olyan kérdéseket amire a válasz 2-3 szó lenne ahhoz akiről a kérdés szól de a kérdező inkább vadidegenek spekulációjára kíváncsi?

Figyelt kérdés
Például: "Tegnap a barátom azt mondta, hogy "xy", szerintetek miért mondhatta ezt"?
2013. júl. 24. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen nem érdekel.
2013. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én azt bírom, mikor "szerintetek miért mondta/csinálta ezt a barátom/barátnőm"?

Érted, mi találjuk ki... nem mint megkérdezné.

Hasonló a tiédhez.

2013. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, imádom. Főleg a két ismeretlenes szöveges egyenleteket :D

Van egy barátnőm legyen A és egy fiú, legyen B :D

2013. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, "tegnap a barátnőm megfogta a vállam, miért csinálhatta ezt?" és hasonlók...
2013. júl. 24. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudod, pont emiatt a kérdés miatt írtam ki :)
2013. júl. 24. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem felb/sznak agyilag, hogy képtelenek kommunikálni. Mi a f**zért vannak együtt, ha semmit nem tudnak megbeszélni? Minek van a szájuk? Szopni meg nyalni tudnak vele, de annyi eszük nincs, hogy kinyissák és kérdezzenek.
2013. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt várják hogy lássuk a jövőjüket! Hogy jósok legyünk. De sokszor még is mit lehet válaszolni??


Ilyenkor van az hogy az ilyen gyerekes kérdésekre az emberek valami baromságot válaszolnak.


Mert az ugye nagyon nehéz dolog hogy a párjukat megkérdezzék...

2013. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
pontosan,képtelenek kommunikálni,ami finoman szólva is röhejes..plusz mi vadidegenek honnan tudjuk h mit akar az a másik vki.
2013. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eléggé le lettek hurrogva, akik ilyeneket írnak ki. Én is írtam már ilyet, igazából várom, hátha volt valaki hasonló helyzetbe, vagy akármi, ugyanis ilyen téren nem vagyok túl tapasztalt... Viszont igazad van, vannak elég gyagya kérdések is-.-
2013. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!