Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem helyes fiúk. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes fiúk. Mennyire esik nektek rosszul, hogy más pasikat megnéznek a lányok, vagy éppen a barátotokat, rájuk is írnak, rátok pedig nem hajlandóak odafigyelni, ha összetöröd magad, akkor sem?

Figyelt kérdés
Én össze vagyok törve, hogy behozhatatlan hendikep-et jelent ezt sajnos, amit nem lehet átugrani. Ha mosolyogsz, akkor ronda ütődöttnek néznek. Nincs mit tenni, nem segít a jó kisugárzás sem.
2013. júl. 24. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
JA ez szar dolog de ilyen az élet. Mással kell foglalkozni aztán kész. Lehetsz atomfizikus vagy feltaláló. Még a végén kőgazdag leszel és akkor tök mindegy milyen a képed lesz csajod.
2013. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem mondom hogy nem vagyok helyes, de azt sem hogy helyes, csak úgy normális de előfordul ez az érzés, bevallom hogy rosszul esik pedig igazából nem kéne. Sajna engem is letud hangolni de ezeken túl kell tenni magad, nem biztos hogy jelent is valamit.
2013. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Rosszul esik mindenkinek, ugyanugy egy lanynak is rosszul esik ez forditva.

Ha pl csunya lany a baratnod es megnezel egy szebbet, akkor azt nem kell megmagyarazni miert esik neki rosszul.

Ha gyonyoru a baratnos es meg mellette is megnezel mas szep noket, akkor meg azt gondolhatja, hogy mit tehetne meg, hogy ot vedd eszre? es miert nem vagy eleg jo neki?

Szoval az a lenyeg, hogy nemtol es kinezettol fuggetlenul jo nagy bunkosag ilyet csinalni. Nem is ertem, nem az a baj, hogy megnez masokat, de legalabb ne a parja tarsasagaban tenne.Mert Ez az igazi bunkosag.

2013. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Én is elszomorodom ilyenkor.Féltékeny leszek,dühöt érzek,de ugyanakkor azzal vigasztalom magam, hogy na,majd "Jön ő(lány) még az én utcámba!"-ahogy mondani szokás.Bosszút állnék azokon a népszerű,nagypofájú,nyálas fiúkon akikért odavan minden lány.Utálom,amikor megtetszik nekem egy lány,de már egyből 5-en "sorbanállnak előtte".Nem töröm össze magam,mert nem éri meg.A belefektetett munka,izgalom nem térül meg sajnos.Inkább feladom.Ja,egyébként a "nem helyes"alatt mit értesz kérdező???Definiáld kérlek!
2013. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Jön ő(lány) még az én utcámba!"-ahogy mondani szokás.


Hát egy ilyennek normális nő messziről kerüli az "utcáját". ;)

2013. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Elfogadom a sorsom, hogy nekem ez nem jár ki viszont nem állok neki szomorkodni, inkább várom, hogy rám is írjon egy lány majd egyszer.

Mert ugye a remény hal meg utoljára.

2013. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem esik rosszul :D
2013. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az aranyhal lesz az első...
2013. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ma 17.01


Sajnos én is roppantul irigykedem a helyes srácokra, akik semmit sem tettek azért, hogy puncihoz jussanak. az meg én is mindig átélem, hogy kiválasztok egy átlagos, nem annyira vonzó, de kedves, aranyos lányt, akkor is rögtön rányomul két-három farok, akik el akarják hódítani. Abból pedig egy tuti helyesebb, mint én, és elnyeri a lány szívét 1 nap alatt, akit én 1-2 hónapig fűzök reménytelenül. Nem számít itt, hogy mennyit harcolsz egy lányért, jön egy helyes pasi és viszi el előled a ,,szürke egér" kislányt is. Szomorú vagyok nagyon.

2013. júl. 24. 19:03
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó, ennek örömére vágd el a netkábelt, és menj el papnak! Köszönjük.
2013. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!