Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem helyes fiúk. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes fiúk. Mennyire esik nektek rosszul, hogy más pasikat megnéznek a lányok, vagy éppen a barátotokat, rájuk is írnak, rátok pedig nem hajlandóak odafigyelni, ha összetöröd magad, akkor sem?

Figyelt kérdés
Én össze vagyok törve, hogy behozhatatlan hendikep-et jelent ezt sajnos, amit nem lehet átugrani. Ha mosolyogsz, akkor ronda ütődöttnek néznek. Nincs mit tenni, nem segít a jó kisugárzás sem.
2013. júl. 24. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9


Szerinted a helyes srácoknak könnyű? Fenéket. Én pl feszítővassal járok az utcán mert amikor meglátnak egyszerűen tapadnak rám a nők és hatalmas erőfeszítéssel sem tudom levakarni magamról őket. Nem olyan jó ez, hogy akármerre meg az ember mindenki szeretne vele ismerkedni meg szexelni.

Nagyon nehéz életem van, hidd el cserélnék veled.

2013. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor te népszerű, sikeres és helyes is lehetsz, ha ennyire tapadnak rád a lányok.
2013. júl. 24. 20:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Én meg elég fura eset vgyok, mert rám ezek a tipikus nagyszájú, ők a világ bombázói típusú csajok lazán megmondják, hogy ronda, nyomi vagyok és kopjak le, de az ilyen aranyos, cuki, huncut kislányok meg cukinak, aranyosnak, helyesnek is tartottak már, szóval fura, mert nem is tudom mi vagyok, van, hogy egy nap 5 lány is megmondja, hogy ronda vagyok sorban, akikre ráírok, de van, hogy másnap meg 3 lány is helyesnek tart. XD
2013. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

"Szerinted a helyes srácoknak könnyű? Fenéket. Én pl feszítővassal járok az utcán mert amikor meglátnak egyszerűen tapadnak rám a nők és hatalmas erőfeszítéssel sem tudom levakarni magamról őket. Nem olyan jó ez, hogy akármerre meg az ember mindenki szeretne vele ismerkedni meg szexelni.

Nagyon nehéz életem van, hidd el cserélnék veled."


hallod ember mindjárt megsajnállak mert tapadnak rád a nők ha így gondolod csak is meleg lehetsz már nem azért de egy ép gondolkodású fiú/férfi ennek csak örülni tudna

2014. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ezt az érzést úgy utálom de mint már más is írta nem vagyok egy világszépe de ronda sem vagyok . elég rég óta már több éve is sportolok küzdősportokat és ezt elég sokan tudják és mindig jönnek hozzám a helyes/cuki lányok hogy jaj védj meg mert xy megint fogdos meg csapkod és mindig lekoptatom ezeket a f***arcokat (megjegyzem én sosem csinálom ezt mert ennél jobban tisztelem a lányokat) és akkor jaj de jó meg köszi szépen , erre 10 perc múlva megint levegőnek vagyok nézve és le vagyok s**rva ! meg van az amikor tetszik egy lány tök jól kijövünk egymással erre másnap hallom a pletykát hogy "hallottad hogy xy vele akar összejönni ? ( xy tipikus nagymenő farok) már szíveket is küldözgetnek egymásnak fb-n" ilyenkor kever az agyam egy düh + szomorúság koktélt majd leküld még egy feles dühöt amiatt mert ezt nem mutathatom ki haver előtt hanem azt kell mondanom fapofával hogy "jaj tényleg ? de jó ! " szóval ezt a kettőt utálom
2014. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!