Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megböktem, most mi lesz? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megböktem, most mi lesz? :O

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel szerettem volna többet, mint barátság, de aztán elkezdett szarni a fejemre, hogy én jó barát, "lelkitárs" vagyok és nem akar elveszíteni, maradjunk barátok. Ő tovább lépett, van barátnője, de megígérte, hogy keres, mint barátot. Eddig úgy is volt, csak aztán már elfelejtett keresni is és néha célozgatott arra, hogy többet érez, meg a régi szép időkre, amikor nem barátként beszélgettünk. Most akkor mi a baja? Már jó ideje nem keres, és megböktem... mit fog szólni hozzá?
2013. júl. 24. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
nem érdekled
2013. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
-.-
2013. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez elég szánalmas, már ne is haragudj, mert ha egy pasi nem keres, akkor nem érdekled. Ilyen egyszerű.
2013. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már volt így, hogy nem keresett egy hónapig, aztán írt és megint jött a régi szép időkkel, meghogy olyan mint velem volt, sosem lesz. Aztán azt mondta, hogy a mostani barátnőjével olyat érez, amit utoljára velem érzett. :D Értem én, hogy nem érdeklem, de akkor minek csinálja ezt? Folyton felhozza azt, ami régen volt. Kikészít. És bármennyire igyekszem nem foglalkozni vele, nem megy.
2013. júl. 24. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Töröld az ismerőseid közül, ha ennyire zavar.
2013. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

16:44 ha valaki vonzalmat érez más iránt, az nem szánalmas.


Kérdező: valószínűleg tényleg nem érdekled komolyan, csak néha rájön a nosztalgia. De nyilván nem te vagy az első helyen nála sajnos.

2013. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kincsem, a szellemi szinted nem elég érett a fiúzáshoz, menj, játssz inkább a babáiddal, és adj még 5-10 évet a fejlődésednek.
2013. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Basszus, nem az a szánalmas, hogy tetszik neki a srác. Hanem az, hogy a srác nem akar tőle semmi komolyat, de csajszika ezt nem hajlandó észrevenni. Ennél egyértelműbb jeleket már nem adhatna.

Amikor felemlegette a régi emlékeit, akkor gondolom nem volt éppen senkije, vagy volt valami gigszer a nőjével és jó lett volna neki egy pótlyuk.

2013. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De gondolom úgysem ilyen választ akartál olvasni. Csak azt nem vágom, hogy minek írod ki ide a kérdésed, ha lepontozod a válaszomat, holott te kérted a véleményemet. Tessék, vélemény.
2013. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért írom ki, mert érdekel a véleményetek, és nem pontoztam le senkit. Arra nem gondoltál, IQ harcoskám, hogy más tette? :)
2013. júl. 24. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!