Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sohasem lesz csajom, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sohasem lesz csajom, ha a testem kinézete és a büszkeségem nincs egyensúlyban?

Figyelt kérdés

Szóval van rajtam pár kiló.Konkrétan ami fölösleg az egy olyan +8-10kg.(az h ez kövér,túlsúlyos, vagy szexuálisan milyen,az szubjektív aki normális,és ír kort,megyét meg nemet privátba(!)az kap képet h eldöntse)

De ettől függetlenül a mentalitásom ehhez valahogy nem akar igazodni.

Nem,nem vagyok ronda kövér meg még bunkó is,hanem inkább büszkeség a dolog.Szóvalhogy nem jó akárki.(És nemazért h a másik hány kg, mert azt le.szarom,vannak vonzó husis lányok is.) Hanem ilyen lelki-intellektuális-ézelmi igényesség.Nemtudom, nehéz kifejezni ezt az egészet,a lényeg annyi h van egy viszonylag előnytelen testalkatom,és ehhez képest egy magas igényem egy összetett-komplex értelmes társ iránt.


Sohasem jön össze?:SS

(u.i: 22éves fiú voltam,nem szűz,nem komplexusos,nem lelkibeteg meg semmi)


2013. júl. 22. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar akkor sportold le,problem solved.
2013. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

TB számom nem kellene a képhez?:D

Különben ne küldj képet:)

szerintem pusztán kicsit tudathasadásos vagy. Egyrészről tudod, hogy a külsőd nincs rendben, de lesz*rod. Viszont az egod az egekben

2013. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a problémád? Izmosodj rá. A nők is szeretik az erős testet, nem a hústornyot. Ez fejezi ki hogy van akaratod, nem otthon tespedsz. Na, ez meg a nő igénye.
2013. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én megnéznélek egy képen.

19L Győr

2013. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

küldhetsz egy képet ha gondolod

17/L Zeg.

2013. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát találhatsz ilyen csajt nincs kizárva de persze sokkal kisebb rá így az esély mintha mondjuk 10 kg-val kevesebb lennél
2013. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Probalj olyan jelyeket ahol csajok vannak
2013. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen igazad van. Egy nőnek kell, hogy legyen tartása embersége, még akkor is, ha manapság kevéssé várják el tőlük.

Rajtam is van kb 10 kiló, de én jól érzem magam így. :) De ha te nem, akkor tessék elkezdeni mozogni. Viszont nagyon sok lány szereti a macisabb srácokat.

Szerintem neked alapvetően az önbizalmad kevés, ha elkezdenél tenni a testedért, az is visszatérne, és akkor sokkal könnyebb, hidd el.

Csak ügyesen!

2013. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nehéz és egyszerübb mindenkinek sírni, hogy kövér vagy és az neked nem jó, de te is tudod pontosan, hogy fél év alatt ezt az egészet teljesen meg tudod változtatni.

bár a sírás és az önsajnálat tényleg egyszerű és kényelmes...

2013. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!