Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek penteken abba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek penteken abba a buliba ahol a srac is ott lesz?

Figyelt kérdés

Volt egy tabor 2 hete, es egy srac, akit regebbrol ismerek futolag hevesen udvarolgatott. A vege fele egy csok is elcsattant. Az utolso este nagyon nagy tivornya volt, es valami tortenhetett ami miatt megharagudhatott, mivel onnantol kezdve kerul.


Ra irtam 1 het uran hogy van e kedve osszefutni egy kavera, de lemondta azzal az indokkal hogy penteken mas dolga van. Nem irta, hogy mas idopont jo lenne neki)


Most penteken meghivtak egy buliba, ahol latom o is ott lesz (ez volt az indoka ezek szerint). Eleg sok kozos ismerosunk van, es jo bulinak igerkezik, de nemtom...


- necces lenne elmenni? azt fogja hinni hogy miatta megyek?

- ha megjelenek de nem foglalkozom vele, mit fog gondolni?

Gondolom ha foglalkozom vele, csak tovabb rontok mindent, nem?


2013. júl. 23. 06:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy tartoznál neki bármivel is. Menj el és ne érdekeljen mit gondol vagy miket képzel be magának. megharagudott, lemondta a találkozót de nehogy te érezd már magad rosszul emiatt.

Menj el és érezd jól magad. Ha beszélgetni akar majd odamegy hozzád.

2013. júl. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nézd,ha akarsz vmit tőle akkor menj el,a legrosszabb ami történhet az az,hogy kiderül ,nem akar tőled semmit. De legalább tudni fogod merre hány méter.
2013. júl. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben , koszi, akkor szerintem elmegyek.


Csak a noi buszkesegemet elegge serti ez az egesz, ugye :( szimpatikus gyerek volt, nem is ertem mi tortenhetett.


Viszont igy az elhivas utan eg a fejem is kicsit, es nem tudom hogy viselkedjek. Huvosen, kedvesen, flortolosen, flortmentesen.... hajjjh :(

2013. júl. 23. 06:33
 4/7 anonim ***** válasza:
ne érezd magad rosszul emiatt. 'nem tartozol'neki. Ha arra célzol h vele h víselkedj,úgy ahogy ő veled.
2013. júl. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, hogy ha osszefutok vele, hogyan reagaljak.
2013. júl. 23. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a fiú nem lenne ott, elmennél nem? Akkor szerintem menj és érezd jól magad. Ha összefutsz vele akkor köszönsz hogy ne nézzen bunkónak, ha akar valamit megtalál, egyébként nem kell futni utána.
2013. júl. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne kerüld látványosan! Ha most undokoskodsz, akkor biztosan nem lesz semmi sem köztetek. Lehet, hogy meglátott egy olyan helyzetben, ami félreérthető volt és ezért kerül.
2013. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!