Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fogom tudni vegre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom tudni vegre kiverni a fejembol?

Figyelt kérdés

Van egy srac akibe szerelmes vagyok, de jovore mindketten masik iskolaba fogunk jarni. Nem voltunk soha kozeli baratok, nem beszelgettunk soha, bar az utolso hetekben viszonylag sokszor mentem oda hozza. De mostmar nem hinnem, hogy valaha talalkozni fogunk meg.

Az a problemam, hogy egyszeruen nem tudom kiverniba fejembol. Mindenben es mindenkiben ot latom, mindenrol o jut eszembe. Mostmar tenyleg azon vagyok, hogy sikeruljon elfelejtenem, de keptelen vagyok ra. Masfel honapja csak szenvedek. Mit tehetnek?


2013. júl. 24. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy megkeresed és esetleg jobban megismerkedj vele?
2013. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel mas lany tetszik neki es a telefonszamat se tudom, igy nem, nem gondoltam ra.
2013. júl. 24. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmm.

Az lenne a legjobb, ha elfoglalnád magad és a lehető legkevesebbet lennél egyedül, így könnyen elterelhetnéd a gondolataidat róla, nem lenne időd rajta gondolkodni.

2013. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat, mostanaban pont annyit vagyok kenytelen egyedul lenni, hogy szinte mindig rajta agyalok, de igyekszem. Es koszonom.
2013. júl. 25. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!