Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6eve ferjnel vagyok van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6eve ferjnel vagyok van egy gyerek. Adodott egy lehetoseg hogy felrekacsintsak egy kicsit. Mit tegyek? Nem tudom kiverni az illetot a fejembol. Fekudjek le vele vagy sem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 21:52
 1/9 Kamuuu ***** válasza:
NEEEEEEEEEEEEEEE ez a válaszom
2010. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteszed, az úgyis csak a kezdet lesz.
2010. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már így elgondolkodtat a dolog és még segítséget is kérsz, akkor sz@r van a levesbe, úgyis meg fogod tenni, vagy most vagy később.
2010. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Kerj penzt a szexert. Legalabb lesz valami haszna. Aztan kivaltod a vallalkozoi igazolvanyt, es torvenyesen is csinalhatod...
2010. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én inkább szégyellném magam. Miezmár, hogy adódott egy lehetőség? Ilyenkor annyira nem tudom, hogy hol marad a tisztelet az emberekből. Ennyire nem tiszteled a férjed, hogy 6 év házasság után (ami ugye közel se 30) máris félremennél és még megerősítést is vársz hozzá?


Azt még azért hadd tegyem hozzá, hogy amennyiben a férjed olvassa az oldalt elég csúnyán lebuktattad magad, mert a saját, teljes nevedet használod a kérdésedhez.

2010. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Drágám! Egyszer élsz, használd ki az életed, még fiatal vagy, és jó alakod. 45 évesen bánni fogod, hogy nem léptél fére. Már csak azért is, mert ha te nem, a férjed úgyis megcsal. (nem törvény szerű de rentgetegen megcsalják a férjüket.)
2010. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Jézus istenem! Akkor tulajdonképpen én vagyok a f*sz, ha hűséges vagyok??? Attól hogy egyszer élek még nem akarok olyasmit kipróbálni ami után jó eséllyel szembeköpném magam. Ha valakit annyira szeretek, hogy hozzá megyek és gyereket vállalunk akkor azt tényleg szeretem annyira, hogy egy nem alázom meg egy ilyennel.
2010. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szép dolog a hűség, de egyes férfiak nem érdemlik meg a hűséget. Ha ennyire foglalkoztat a kérdés, valószínűleg a házasságotokkal van egy kis/nagy probléma - lehet, hogy csak változatosságra vágysz. Ez emberi dolog. Nem mondom, hogy csald, meg, azt se, hogy légy hű. De nagyon gondold át!
2010. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
NE! te szemét r*****! a szüleim most vállnak egy hozzád hasonló ayaszomorító kis k**** miatt -.-"
2013. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!