Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnam ezt kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam ezt kiverni a fejembol?

Figyelt kérdés

Bocsi,de angol a billentyuzetem,ugyhogy nem tudok ekezeteket irni.

Az a problemam,hogy egyfolytaban az jar a fejemben,hogy senkivel se eri meg osszejonni,mert a vegen ugyis szakitunk,es sz*r lesz. Pedig most van egy srac,akivel kolcsonos a vonzalom,nagyon jol elvagyunk egyutt,de felek ettol. Remelem ertheto voltam. Hogyan tudnam ezt a gondolatot kiverni a fejembol? 16/L


2011. jún. 2. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egy 10 kilos kalapáccsal
2011. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:DD Koszi az ertelmes valszt :D
2011. jún. 2. 23:22
 3/12 anonim ***** válasza:
lol
2011. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lesz olyan, hogy szar lesz. De ettől nem kell félni, át kell élni. Hidd el, lesz mellette rengeteg jó is és kellenek ezek a tapasztalatok, hogy később egy felnőtt kapcsolatban ügyesebb legyél. :)
2011. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Te komoly kapcsolatot akarsz. :)


Én míg komoly kapcsolatot akartam két hónap volt a max :(

Mikor meg egy kölcsönösen (ezt utolag beszéltük meg hogy mindketten így terveztük) max 3 hétíg tartó kapcsolatot akatunk a mostani párommal, hát... Nem ugy jött ki. Most lesz négy éves a futó kapcsolat :)

24/F

2011. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Igen,valoban nem futokalandot szeretnek. :)

2011. jún. 2. 23:42
 7/12 anonim ***** válasza:

23:26 - vagyok


Ne azt tervezd hogy milyen kapcsolat, én magamon rájöttem. De föleg a haveri társaaságom kapcsolatait elnézve. Arra az alapszabályra hogy:


Ne érdekeljen hogy komoly kapcsolat vagy nem, a lényeg hogy jól érezzétek magatokat.

A komoly kapcsolaton majd ráér gondolkodni 2-3 hónap után ha minden rendbe van.

2011. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megprobalom.:)

Nektek pedig tovabbra is nagyon sok boldogsagot kivanok!:)

2011. jún. 2. 23:57
 9/12 Smartguy86 ***** válasza:

Ennek valószínűleg az az oka, hogy álmodozó típus vagy, aki tökéletességmániás is. Mindig keresed a tökéletest a fiúkban, aztán rájössz, hogy nem is tökéletesek, vannak hibáik és akkor az már neked nem jó...


De elárulok egyet: TE se vagy tökéletes! Mindenki "csak" ember. Ha valakit szeretsz, akkor a hibáival együtt kell szeretned. Különben mindig vége lesz a kapcsolataidnak, amint megismered azt az embert, aki nem pontosan az, akit látni szerettél volna benne azelőtt, hogy megismerted volna. Ezen gondolkozz el!

2011. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A lényeg a pozitív gondolkodás. Ha már eleve azt mantrázod, hogy "ne menjünk bele egy kapcsolatba, mert úgyis szakítunk", akkor ezt a tervet fogod végigvinni. A szakítás meg mindig fájdalommal jár, de szükség van kudarcokra is, hiszen azokból rengeteget lehet tanulni. Az a lényeg, hogy ne görcsölj rá a dolgokra, engedd, hogy megtörténjen, aminek meg kell történnie, akár jó, akár rossz. Tanuld meg elfogadni azt, ami jön, de tudnod kell azt is, hogy befolyásolni is tudod azt, hogy milyen eredménnyel jutsz túl egy szituáción. Szerintem ne így állj neki a dolgoknak, vedd egy kicsit lazábban, aztán vagy összejön, vagy nem. Sok sikert.
2011. jún. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!