Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a gázabb. Ha a fürdőruh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a gázabb. Ha a fürdőruhából a puniszőr látszik vagy a kipattogzás?

Figyelt kérdés
Mert a fürdőruha bugyi szélénél a szőr látszott ezért leborotváltam és kipattogzott. Most amikor van rá időm, percenként kenem testápolóval hogy elmuljon. De nem múlik. Mit csináljak? :( Van strandgatyám azt szoktam felvenni és az eltakarja de bugyit szeretnék hordani.
2013. júl. 24. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Inkább a kipattogzás
2013. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Inkább a puni látsszon!
2013. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A szőr sokkal gázabb! Esetleg vízálló alapozó?
2013. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyikse ;)

1. csak olyan borotvát használj, ami csak a tiéd, és senki másnak a bőrével NEM ÉRINTKEZHET!

2. A borotvát előtte vmi alkoholba (nem pia, hanem mondjuk arcszesz) mártsd bele, így TISZTA lesz.

3. szőrtelenítés után kis arcszeszes pamaccsal dörgöld át magad :)

+1 ha ez nem jön be, intim szőrtelenítő krém :)

2013. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elötte beásztattam vizbe, használtam érzékeny börre való borotvahabot, a saját borotvámmal csinàltam és utána bekentem testápolóval.
2013. júl. 24. 19:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem is kilátszik a fürdőgatyóból
2013. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
a szőr az kellemetlenebb de én nem kenném testápolóval mert még jobban begyullad... le kell száradnia... ez olyan mind amikor a szőrtüsző begyullad és egy csomó lesz ott ha kened testápolóval még jobban begyullad és kifakad... tehát csinálj egy pohár kamilla teát és azzal kend be/át az nyugtatja a bőrt ... nekem csak ez használ... ha ki pattogok mondjuk ember válogatja..:)
2013. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nos javaslom a férfiak számára készült borotvákat... sokkal kifinomultabbak mint az egyszerű eldobható sz@rok... És a borotva habból is javasolt a férfi arcra szántat megvenni. Nálam ez tökéletesen bevált... (A barátom arca mindig olyan finom puha volt, és ezért én is kipróbáltam... :D )
2013. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ès ha fogkrémmel kenném? A pattanásaimat is azzal szoktam mert leszáritja ès jobb mint a pattanás elleni krém. Szerintetek?
2013. júl. 24. 19:07
 10/18 anonim ***** válasza:
Jó alapozót otthon is tehetsz rá, mert az a kipattogzott bőrt szárítja, krém ilyenkor nagyon nem jó.
2013. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!