Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harry hercegnek van nője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harry hercegnek van nője?

Figyelt kérdés
Be kéne házasodni, szülni egy fattyút aztán (vagy inkább ne) aztán dőzsölni egész életemben meg kitálalni a sajtónak :D
2013. júl. 24. 19:38
 1/5 BunkóBácsi válasza:
MEGHÁT
2013. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Good luck Ms. Bitch!
2013. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Be kéne házasodni, szülni egy fattyút"


Az a "fattyú" épp úgy a te gyereked is lenne. (Szerintem te inkább nemhogy Harry-nek de senkinek se szülj ha egy mód van rá...)

2013. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harry a királyi család fekete báránya. :) Csodálom, hogy még nem zaklatja intenzíven a sajtó, hogy mi is a helyzet csajfronton. Mivel királyi sarj, már ideje lenne neki is megházasodni, de szerintem most nője sincs...

Én régen odavoltam érte, kár, hogy 10 évvel idősebb. Régen minden álmom volt, hogy hercegnő lehessek, de amióta részletesen utánaolvasok a dolgoknak, rájöttem, Kate-nek is baromi nehéz lehet, nem is tudom, hogy tudja elviselni azt a szigort, én nem tudnék ilyen szabályozott körülmények között élni. És hírnév sem kell, régen persze én is híres akartam lenni, de ma már tudom, sokkal többet szendvedsz híres emberként, és nem éri meg a sok pénzért, rajongásért cserébe.

Kicsit sajnálom a királyi családot, akiknek nincs beleszólásuk abba, amit már születésükkor elrendeltek. Szerinem Harry is azért ilyen kívülálló, mert őt igazából nem is érdekli ez az egész, legszívesebben átlagos életet élne...

2013. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pretty_Fighter ***** válasza:
Igen,én vagyok a barátnője:D
2013. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!