Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok egy olyan 21 éves srácról akinek Harry Potter és Darren Shan könyvek vannak a polcán?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ah nem veszes ha tenyleg azt szereted mert ne ...aki meg nem fogadja el az menjen a busba 17L
2012. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok mégis minden HP könyv, film játék megvan. Na és?? Akinek nem tetszik tehet egy szivességet. Nehogy már ez alapján ne legyek szimpi valakinek, mert ez csak kifogás lenne.
2012. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ebben semmi különös, lehetett kb 8-10 éves amikor megjelent a HP, ebben nőtt fel.
2012. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Na és?Nincs ebben semmi különös,nekem meg Aleister Crowley könyveim vannak :DD Ha valakit szeretek akkor édes mind1,hogy milyen könyvei vannak,és szerintem minden normális ember így gondolkodik,szóval nyugi :))
2012. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Először is megkérdezném, hogy te olvastad ezeket a könyveket? Nem kéne ítélkezni tudatlanul vagy úgy, hogy egy tök idegen nézőpontból filmvásznon látod csak..

A Harry Potter teljesen rendben van, nekem is ott van a polcomon. Így 19 évesen. Nem mintha számítana..

Shan könyveket elégetném. Több okból is. Ha ezeket látnám valaki polcán azt gondolnám, hogy shit az ízlése. Viszont a Harry Potter kárpótolna, főleg ha mellette van esetleg egy kis Poe, Csehov vagy Kosztolányi.

2012. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki. Már az dícséretes, ha valaki olvas. Ez sajnos egyre ritkább.
2012. dec. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csaj nem bírja Vész Herceget akkor elmehet a... :D
2012. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

:D lol nekemis ott pihen az összes Harry Potter könyv a könyvespolcomon


(mondjuk lehet csak azér mer lassan már 6éve lusta vagyok felpakolni a padlásra)


Ha nem mániás szal nincs Harry Potteres tetkója/póztere/BlueRayes dupla DvDje eredetiben akko nincs para


és különben is , ha nekem (21f) megtetszik valaki akko felőlem lehet a polcán Harry potter, gyürük ura, József Attila, Káma-szutra telibe leszarnám (most kajak? a polcon látott könyvek alapján ítéled meg az embert? :S)

2012. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Van pont egy 21 éves haverom, akinek ezek a könyvek vannak a polcán, és amikor megláttam akkor egy örömteli felkiáltás volt a reakcióm, hogy úúúúristen de jóóó, pont mint az én könyvespolcom. :D

De amúgy mégis mit kéne gondolni? Legalább van valamilyen könyved, még aki nem is szereti ezeket, nem hinném, hogy zavarna bárkit is... A legtöbb srác könyvespolcán olyan könyvek sorakoznak csak, amiket sose fogtak a kezükbe, csak azért van az ő szobájukban, mert a szüleik polcára már nem fért. Az mivel jobb? Ott hiába van komolyabb könyv, gyakorlatilag csak porfogó...

21L

2012. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy...a Shan könyvek közt vannak iszonyat jók.....nyilván nem mind, de a démonsorozat nagyon jó.Amúgy nekem inkább háborús könyvek sorakoznak a polcon :):D De mellette Harry Potter,Eragon,Darren Shan! könyvek :) de van minden.A háborús könyveket még csak csak, na de a többit nem hiszem hogy kinéznék belőlem, de sose érdekelt hogy ki mit gondol erről :D
2012. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!